Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.

A’ KATHΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
16/09/2017 17:00
Ήφαιστος Περιστ. Άγιοι Ανάργυροι
1 - 0
16/09/2017 17:00
Ηράκλειο Παλαιό Φάληρο
3 - 1
17/09/2017 17:00
Αγία Παρασκευή Μικρασιατικός Καισ.
1 - 0
17/09/2017 17:00
Θρίαμβος Χαϊδ. Ολυμπιακός Λιοσίων
0 - 1
17/09/2017 17:00
ΠΑΟ Ρουφ – Τερψιθέα
3 - 1
17/09/2017 17:00
Κένταυρος Βριλ. Τράχωνες Αλίμου
0 - 1
17/09/2017 17:00
Νέα Ιωνία Αθηναϊκός
1 - 2
17/09/2017 17:00
Δόξα Βύρωνος Θρίαμβος Αθηνών
0 - 1

A’ KATHΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Match

ΓΣ Αργυρούπολης – ΑΟ Περιστερίου

2 - 0

1. Match Day

21/11/2017, 17:00

Β’ KATHΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
23/09/2017 16:30
Αλσούπολη – ΑΕ Μεταμόρφωσης
0 - 0
23/09/2017 16:30
Λυκόβρυση – ΑΟΝ Αργυρούπολης
0 - 0
23/09/2017 16:30
Καματερό – Ιάσων
2 - 2
24/09/2017 11:00
Αγία Ελεούσα – Χαλκηδονικός
0 - 0
24/09/2017 11:00
ΓΣ Καισαριανής – Φοίνικας Περιστ.
0 - 2
24/09/2017 16:30
Νέα Σμύρνη – Κοψαχείλα
0 - 3
24/09/2017 16:30
Δάφνη Παλ. Φαλ. – Άμιλλα Περιστ.
5 - 0
24/09/2017 16:30
Κολωνός – Αίμος Πετρ.
2 - 4

Β’ KATHΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
23/09/2017 16:30
Απόλλων Χαλ. – Ιλίσια 2004
1 - 1
23/09/2017 16:30
Αστέρας Ζωγρ. – Ποσειδών Γλυφ.
2 - 0
23/09/2017 16:30
Βριλήσσια – Κηπούπολη
0 - 0
23/09/2017 16:30
Αμπελόκηποι – Λαύρα Αργ.
2 - 1
24/09/2017 16:30
Χρυσούπολη – Υμηττός
3 - 2
24/09/2017 16:30
Άγιαξ Ταύρου – Κεραμεικός
6 - 2
24/09/2017 16:30
Μελίσσια – Ελευθερούπολη
2 - 0
24/09/2017 16:30
Αρμενική – Αττικός
1 - 1

Β’ KATHΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
23/09/2017 15:30
ΑΟ Γλυφάδας – Άγιος Δημήτριος
0 - 2
23/09/2017 16:30
ΑΟ Ιλίου – Αναγέννηση Πετρ.
3 - 1
23/09/2017 16:30
ΑΟ Βύρων – Ιεράπολη
3 - 0
23/09/2017 16:30
Γαλάτσι – Γκυζιακός
2 - 1
23/09/2017 16:30
Ανθούπολη – Θεμιστοκλής
2 - 0
24/09/2017 16:30
Παπάγος – Παράδεισος
0 - 2
24/09/2017 16:30
Θύελλα Αγ. Δημ. – Καλαμάκι
2 - 0
24/09/2017 16:30
Ατρόμητος Χαλ. – Άρης Χολαργού
4 - 1

Γ’ KATHΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
30/09/2017 16:30
ΠΟ Ψυχικού – Ελπίδα Αγ. Αναργ.
2 - 0
30/09/2017 16:30
Φοίνικας Καλλ. – Αίας Αθηνών
3 - 1
01/10/2017 09:45
Ιπποκράτης – Διαγόρας Αιγάλεω
2 - 1
01/10/2017 10:00
Απόλλων Περιστ. – Ελαφρά Ταξιαρχία
0 - 2
01/10/2017 10:00
Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. – Παγκράτι
1 - 2
01/10/2017 11:00
Πανθησειακός – Βοτανικός
0 - 3
01/10/2017 16:30
Μαρούσι – Ταταύλα
0 - 2

Γ’ KATHΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
30/09/2017 16:30
Αστέρας Χαϊδ. – ΑΕ Περιστερίου
2 - 3
30/09/2017 16:30
Αστέρας Εξαρχείων – Άτλας Κυψέλης
1 - 3
01/10/2017 11:00
Κεραυνός Πετρ. – ΠΑΣ Αθηνών 1966
3 - 0
01/10/2017 11:00
Ειρήνη Πετρ. – ΑΕ Ιλίου
1 - 4
01/10/2017 11:00
Ερμής Ηρακλείου – Προμηθέας
3 - 3
01/10/2017 12:15
Ηρακλής Περιστ. – Νεοπεντελικός
1 - 1

Γ’ KATHΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
30/09/2017 16:30
Φωστήρας Καισ. – Πράσινα Πουλιά
0 - 1
01/10/2017 11:00
Πλάτων – Εθνικός Αστέρας
2 - 2
01/10/2017 11:00
ΑΕ Αιγάλεω – Ορφέας Αιγάλεω
1 - 1
01/10/2017 13:00
Τριφυλλιακός – Τόλμη Περιστ.
1 - 0
01/10/2017 16:30
Αρίων – Κορωνίδα
0 - 1
01/10/2017 16:30
Κηφισιά 2010 – Γαλαξίας
3 - 1

Γ’ KATHΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
30/09/2017 16:30
ΑΟΝΦ Άτταλος – Δάσος Χαϊδ.
0 - 1
30/09/2017 16:30
Λέοντες – Πανιώνιος Καισ.
2 - 6
30/09/2017 16:30
Πατήσια – Δάφνη Αθηνών
1 - 1
01/10/2017 11:00
Ατρόμητος Μετ. – Λαρισαϊκός
6 - 1
01/10/2017 11:00
Κρόνος Αιγάλεω – Κρόνος Αθηνών
0 - 2
01/10/2017 16:30
Νίκη Αλίμου – Άρης Καλαμακίου
4 - 0

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ