Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Oι ρέφερι στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 1-2/10 στην ΕΠΣΔΑ…

Oι ρέφερι στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 1-2/10 στην ΕΠΣΔΑ…
Χρ. Ντάρδα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην πρεμιέρα του πρωταθλήματα της ΕΠΣ Δυτικής Αττικής:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α’ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 01/10/11 16:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
2. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
– ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 01/10/11 16:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ.
3. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
– ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/10/11 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
4. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 01/10/11 16:00 ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
5. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
– ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.
6. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
– ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΔΗΜ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ Ν.
7. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.
Β’ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
– ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ
ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/10/11 16:00 ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.
9. ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΝΗΘ
– ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 02/10/11 11:00 ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΠΑΠΠΑΣ Α.
10. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/10/11 11:00 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΠΕΓΚΟΥ Σ., ΤΖΩΡΑΣ Σ.
11. ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.
12. ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ
– ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΡΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.
13. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
– ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
14. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
– ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.


Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Οι αγώνες στη Β’ ΕΠΣΔΑ(15/10)

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Μικρασιατική- ΑΕ Ζεφυρίου 4-0

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Ζοφριά- Πανελευσινιακός 2-0

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Επιβλητικός ο Βύζας Μεγάρων, 4-0 τον Σκορπιό Φυλής

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (14-15/10)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ15/10/2017

Θρασύβουλος- Πυρρίχιος 0-0

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Ίκαρος Νεοκτίστων- Λέων 2-0

Φώτη Περιφάνη14/10/2017

Ερμής Άνω Λιοσίων- Αστέρας Άνω Λιοσίων 4-2

Φώτη Περιφάνη14/10/2017

Άτταλος Νέας Περάμου- Ηρακλής Ελευσίνας 5-3

Φώτη Περιφάνη14/10/2017