stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων κυπέλλου ΕΠΣΠ

Οι διαιτητές των αγώνων κυπέλλου ΕΠΣΠ

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 17:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
2. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
3. ΘΗΣΕΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
4. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
5. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
7. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 11:15 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .)
8. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 11:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
9. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 11:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
10. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 11:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
11. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 11:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ .)
12. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 11:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
13. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 11:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
14. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
15. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
16. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 17:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
17. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 17:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
18. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Επτά μεταγραφές η Κύπρος Κορυδαλλού

Αντώνη Δαρζέντα21/09/2018

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(22-23/9) για τη Β’ Φάση του Κυπέλλου Πειραιά

Φώτη Περιφάνη21/09/2018

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(22-23/9) για το Κύπελλο ΕΠΣΔΑ

Φώτη Περιφάνη21/09/2018

Πειραιώτικα με τον Αντώνη ….

Αντώνη Δαρζέντα21/09/2018

Πειραιώτικα νέα με τον Αντώνη Δαρζέντα (Εκπομπή 2)

Αντώνη Δαρζέντα20/09/2018

Οι όμιλοι των πρωταθλημάτων Κ18, Κ16 στον Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα20/09/2018
error: Content is protected !!