ΠΑΟ Ρουφ – Κολωνός 4-0

Σαρωτικός ο ΠΑΟ Ρουφ επικράτησε εύκολα με 4-0 του Κολωνού που έχει μπει για τα καλά σε περιπέτειες.

Οι γηπεδούχοι θέλησαν από νωρίς να καθαρίσουν το ματς και το κατάφεραν καθώς στο πρώτο μέρος προηγήθηκαν με 3-0 με τα τέρματα των Φωτόπουλου στο 6’ με δυνατό σουτ, Κώτση στο 24’ με τον ίδιο τρόπο και Λεπτάκη στο 40’  όταν το σούτ που πραγματοποίησε  βρήκε στο οριζόντιο δοκάρι και κατέληξε στα δίχτυα.

Στο δεύτερο μέρος ο ρυθμός έπεσε με την ομάδα του Κουτσουδάκη να σημειώνει το τέταρτο τέρμα στο 54 με εξαιρετική τακουνιά του Λεπτάκη.

Στο 67′ ο Τομπουλίδης αστόχησε από τα ένδεκα βήματα σε πέναλτι που κέρδισε ο ίδιος .

Στο 85′ αποβλήθηκε ο Βλασταράκης με δεύτερη κίτρινη

Διαιτητές ήταν οι Μπαϊρακτάρης, Μπάγιας, και Β. Στάμος.

ΠΑΟ Ρουφ: :Κουνάδης, Γιανκόλο, Καραβίδας(64′ Μαυρέλος), Ακαρέπης(46′ Μέμας), Καραμπάς(46′ λ.τ. Βλασταράκης), Βαμβακερής, Φωτόπουλος, Ρίζος, Κώτση, Λεπτάκης, Τομπουλίδης.

Κολωνός: Ροκανάς, Βογιατζής, Λαμπράκος(27′ Αναγνώστης), Ζέρβας, Νυκταράκης, Ράσα, Καλλίλας, Βενιέρης(64′ Μπιρμπίλης), Χατζής(65′ Τσιμιτάκης), Ρόσι, Μακρόπουλος