A' Ε.Π.Σ.Α.

Όλες οι αγωνιστικές στην Α ΕΠΣΑ

Όλες οι αγωνιστικές στην Α ΕΠΣΑ
Χρ. Ντάρδα

Δείτε την κλήρωση της ΕΠΣΑ.

Η πρεμιέρα και στις τρεις κατηγορίες θα πραγματοποιηθεί στις 24 και 25 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές στους ομίλους της Α΄ κατηγορίας της ΕΠΣΑ:

Α’ ΕΠΣΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγ. 16η

Ηλυσιακός-ΑΠΟ Κηφισιάς

Διάνα Ηλ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Αστέρας 2004-Παλαιό Φάληρο

Γαλάτσι-Ηράκλειο

Ιάσων-Χαραυγιακός

Αθηναϊκός-Αστέρας Ζωγρ.

Καματερό-Ελευθερούπολη

Ηφαιστος-Σούρμενα

 

2η αγ. 17η

Ηφαιστος-Ηλυσιακός

ΑΠΟ Κηφισιάς-Διάνα Ηλ.

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αστέρας 2004

Παλαιό Φάληρο-Γαλάτσι

Ηράκλειο-Ιάσων

Χαραυγιακός-Αθηναϊκός

Αστέρας Ζωγρ.-Καματερό

Σούρμενα-Ελευθερούπολη

 

3η αγ. 18η

Διάνα Ηλ.-Ηφαιστος

Αστέρας 2004-ΑΠΟ Κηφισιάς

Γαλάτσι-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Ιάσων-Παλαιό Φάληρο

Αθηναϊκός-Ηράκλειο

Καματερό-Χαραυγιακός

Ελευθερούπολη-Αστέρας Ζωγρ.

Ηλυσιακός-Σούρμενα

 

4η αγ. 19η

Ηφαιστος-Αστέρας 2004

Ηλυσιακός-Διάνα Ηλ.

ΑΠΟ Κηφισιάς-Γαλάτσι

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ιάσων

Παλαιό Φάληρο-Αθηναϊκός

Ηράκλειο-Καματερό

Χαραυγιακός-Ελευθερούπολη

Σούρμενα-Αστέρας Ζωγρ.

 

5η αγ. 20ή

Γαλάτσι-Ηφαιστος

Αστέρας 2004-Ηλυσιακός

Ιάσων-ΑΠΟ Κηφισιάς

Αθηναϊκός-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Καματερό-Παλαιό Φάληρο

Ελευθερούπολη-Ηράκλειο

Αστέρας Ζωγρ.-Χαραυγιακός

Διάνα Ηλ.-Σούρμενα

 

 

6η αγ. 21η

Ηφαιστος-Ιάσων

Ηλυσιακός-Γαλάτσι

Διάνα Ηλ.-Αστέρας 2004

ΑΠΟ Κηφισιάς-Αθηναϊκός

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Καματερό

Παλαιό Φάληρο-Ελευθερούπολη

Ηράκλειο-Αστέρας Ζωγρ.

Σούρμενα-Χαραυγιακός

 

7η αγ. 22η

Αθηναϊκός-Ηφαιστος

Ιάσων-Ηλυσιακός

Γαλάτσι-Διάνα Ηλ.

Καματερό-ΑΠΟ Κηφισιάς

Ελευθερούπολη-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Αστέρας Ζωγρ.-Παλαιό Φάληρο

Χαραυγιακός-Ηράκλειο

Αστέρας 2004-Σούρμενα

 

8η αγ. 23η

Ηφαιστος-Καματερό

Ηλυσιακός-Αθηναϊκός

Διάνα Ηλ.-Ιάσων

Αστέρας 2004-Γαλάτσι

ΑΠΟ Κηφισιάς-Ελευθερούπολη

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αστέρας Ζωγρ.

Παλαιό Φάληρο-Χαραυγιακός

Σούρμενα-Ηράκλειο

 

9η αγ. 24η

Ελευθερούπολη-Ηφαιστος

Καματερό-Ηλυσιακός

Αθηναϊκός-Διάνα Ηλ.

Ιάσων-Αστέρας 2004

Αστέρας Ζωγρ.-ΑΠΟ Κηφισιάς

Χαραυγιακός-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Ηράκλειο-Παλαιό Φάληρο

Γαλάτσι-Σούρμενα

 

10η αγ. 25η

Ηφαιστος-Αστέρας Ζωγρ.

Ηλυσιακός-Ελευθερούπολη

Διάνα Ηλ.-Καματερό

Αστέρας 2004-Αθηναϊκός

Γαλάτσι-Ιάσων

ΑΠΟ Κηφισιάς-Χαραυγιακός

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ηράκλειο

Σούρμενα-Παλαιό Φάληρο

 

 

11η αγ. 26η

Χαραυγιακός-Ηφαιστος

Αστέρας Ζωγρ.-Ηλυσιακός

Ελευθερούπολη-Διάνα Ηλ.

Καματερό-Αστέρας 2004

Αθηναϊκός-Γαλάτσι

Ηράκλειο-ΑΠΟ Κηφισιάς

Παλαιό Φάληρο-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Ιάσων-Σούρμενα

 

12η αγ. 27η

Ηφαιστος-Ηράκλειο

Ηλυσιακός-Χαραυγιακός

Διάνα Ηλ.-Αστέρας Ζωγρ.

Αστέρας 2004-Ελευθερούπολη

Γαλάτσι-Καματερό

Ιάσων-Αθηναϊκός

ΑΠΟ Κηφισιάς-Παλαιό Φάληρο

Σούρμενα-ΑΕ Μεταμόρφωσης

 

13η αγ. 28η

Παλαιό Φάληρο-Ηφαιστος

Ηράκλειο-Ηλυσιακός

Χαραυγιακός-Διάνα Ηλ.

Αστέρας Ζωγρ.-Αστέρας 2004

Ελευθερούπολη-Γαλάτσι

Καματερό-Ιάσων

ΑΕ Μεταμόρφωσης-ΑΠΟ Κηφισιάς

Αθηναϊκός-Σούρμενα

 

14η αγ. 29η

Ηφαιστος-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Ηλυσιακός-Παλαιό Φάληρο

Διάνα Ηλ.-Ηράκλειο

Αστέρας 2004-Χαραυγιακός

Γαλάτσι-Αστέρας Ζωγρ.

Ιάσων-Ελευθερούπολη

Αθηναϊκός-Καματερό

Σούρμενα-ΑΠΟ Κηφισιάς

 

15η αγ. 30ή

ΑΠΟ Κηφισιάς-Ηφαιστος

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ηλυσιακός

Παλαιό Φάληρο-Διάνα Ηλ.

Ηράκλειο-Αστέρας 2004

Χαραυγιακός-Γαλάτσι

Αστέρας Ζωγρ.-Ιάσων

Ελευθερούπολη-Αθηναϊκός

Καματερό-Σούρμενα

 

 

Α’ ΕΠΣΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγ. 16η

Χαϊδάρι-Δόξα Βύρωνα

Αττικός-Ολυμπιακός Λιοσίων

Αγιος Ιερόθεος-Αρης Πετρ.

Δάφνη Π. Φαλήρου-Ανθούπολη

Χολαργός-Πανερυθραϊκός

Πεύκη-Αγιοι Ανάργυροι

Αγιος Δημήτριος-Πανθησειακός

Βοτανικός-Θύελλα Αγ. Δημ.

 

2η αγ. 17η

Βοτανικός-Χαϊδάρι

Δόξα Βύρωνα-Αττικός

Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγιος Ιερόθεος

Αρης Πετρ.-Δάφνη Π. Φαλήρου

Ανθούπολη-Χολαργός

Πανερυθραϊκός-Πεύκη

Αγιοι Ανάργυροι-Αγιος Δημήτριος

Θύελλα Αγ. Δημ.-Πανθησειακός

 

3η αγ. 18η

Αττικός-Βοτανικός

Αγιος Ιερόθεος-Δόξα Βύρωνα

Δάφνη Π. Φαλήρου-Ολυμπιακός Λιοσίων

Χολαργός-Αρης Πετρ.

Πεύκη-Ανθούπολη

Αγιος Δημήτριος-Πανερυθραϊκός

Πανθησειακός-Αγιοι Ανάργυροι

Χαϊδάρι-Θύελλα Αγ. Δημ.

 

4η αγ. 19η

Βοτανικός-Αγιος Ιερόθεος

Χαϊδάρι-Αττικός

Δόξα Βύρωνα-Δάφνη Π. Φαλήρου

Ολυμπιακός Λιοσίων-Χολαργός

Αρης Πετρ.-Πεύκη

Ανθούπολη-Αγιος Δημήτριος

Πανερυθραϊκός-Πανθησειακός

Θύελλα Αγ. Δημ.-Αγιοι Ανάργυροι

 

5η αγ. 20η

Δάφνη Π. Φαλήρου-Βοτανικός

Αγιος Ιερόθεος-Χαϊδάρι

Χολαργός-Δόξα Βύρωνα

Πεύκη-Ολυμπιακός Λιοσίων

Αγιος Δημήτριος-Αρης Πετρ.

Πανθησειακός-Ανθούπολη

Αγιοι Ανάργυροι-Πανερυθραϊκός

Αττικός-Θύελλα Αγ. Δημ.

 

6η αγ. 21η

Βοτανικός-Χολαργός

Χαϊδάρι-Δάφνη Π. Φαλήρου

Αττικός-Αγιος Ιερόθεος

Δόξα Βύρωνα-Πεύκη

Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγιος Δημήτριος

Αρης Πετρ.-Πανθησειακός

Ανθούπολη-Αγιοι Ανάργυροι

Θύελλα Αγ. Δημ.-Πανερυθραϊκός

 

7η αγ. 22η

Πεύκη-Βοτανικός

Χολαργός-Χαϊδάρι

Δάφνη Π. Φαλήρου-Αττικός

Αγιος Δημήτριος-Δόξα Βύρωνα

Πανθησειακός-Ολυμπιακός Λιοσίων

Αγιοι Ανάργυροι-Αρης Πετρ.

Πανερυθραϊκός-Ανθούπολη

Αγιος Ιερόθεος-Θύελλα Αγ. Δημ.

 

8η αγ. 23η

Βοτανικός-Αγιος Δημήτριος

Χαϊδάρι-Πεύκη

Αττικός-Χολαργός

Αγιος Ιερόθεος-Δάφνη Π. Φαλήρου

Δόξα Βύρωνα-Πανθησειακός

Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγιοι Ανάργυροι

Αρης Πετρ.-Πανερυθραϊκός

Θύελλα Αγ. Δημ.-Ανθούπολη

 

9η αγ. 24η

Πανθησειακός-Βοτανικός

Αγιος Δημήτριος-Χαϊδάρι

Πεύκη-Αττικός

Χολαργός-Αγιος Ιερόθεος

Αγιοι Ανάργυροι-Δόξα Βύρωνα

Πανερυθραϊκός-Ολυμπιακός Λιοσίων

Ανθούπολη-Αρης Πετρ.

Δάφνη Π. Φαλήρου-Θύελλα Αγ. Δημ.

 

10η αγ. 25η

Βοτανικός-Αγιοι Ανάργυροι

Χαϊδάρι-Πανθησειακός

Αττικός-Αγιος Δημήτριος

Αγιος Ιερόθεος-Πεύκη

Δάφνη Π. Φαλήρου-Χολαργός

Δόξα Βύρωνα-Πανερυθραϊκός

Ολυμπιακός Λιοσίων-Ανθούπολη

Θύελλα Αγ. Δημ.-Αρης Πετρ.

 

 

11η αγ. 26η

Πανερυθραϊκός-Βοτανικός

Αγιοι Ανάργυροι-Χαϊδάρι

Πανθησειακός-Αττικός

Αγιος Δημήτριος-Αγιος Ιερόθεος

Πεύκη-Δάφνη Π. Φαλήρου

Ανθούπολη-Δόξα Βύρωνα

Αρης Πετρ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

Χολαργός-Θύελλα Αγ. Δημ.

 

12η αγ. 27η

Βοτανικός-Ανθούπολη

Χαϊδάρι-Πανερυθραϊκός

Αττικός-Αγιοι Ανάργυροι

Αγιος Ιερόθεος-Πανθησειακός

Δάφνη Π. Φαλήρου-Αγιος Δημήτριος

Χολαργός-Πεύκη

Δόξα Βύρωνα-Αρης Πετρ.

Θύελλα Αγ. Δημ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

 

13η αγ. 28η

Αρης Πετρ.-Βοτανικός

Ανθούπολη-Χαϊδάρι

Πανερυθραϊκός-Αττικός

Αγιοι Ανάργυροι-Αγιος Ιερόθεος

Πανθησειακός-Δάφνη Π. Φαλήρου

Αγιος Δημήτριος-Χολαργός

Ολυμπιακός Λιοσίων-Δόξα Βύρωνα

Πεύκη-Θύελλα Αγ. Δημ.

 

14η αγ. 29η

Βοτανικός-Ολυμπιακός Λιοσίων

Χαϊδάρι-Αρης Πετρ.

Αττικός-Ανθούπολη

Αγιος Ιερόθεος-Πανερυθραϊκός

Δάφνη Π. Φαλήρου-Αγιοι Ανάργυροι

Χολαργός-Πανθησειακός

Πεύκη-Αγιος Δημήτριος

Θύελλα Αγ. Δημ.-Δόξα Βύρωνα

 

15η αγ. 30η

Δόξα Βύρωνα-Βοτανικός

Ολυμπιακός Λιοσίων-Χαϊδάρι

Αρης Πετρ.-Αττικός

Ανθούπολη-Αγιος Ιερόθεος

Πανερυθραϊκός-Δάφνη Π. Φαλήρου

Αγιοι Ανάργυροι-Χολαργός

Πανθησειακός-Πεύκη

Αγιος Δημήτριος-Θύελλα Αγ. Δημ.

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Ανακοίνωσε Κοβάνη η Αγία Παρασκευή

Κυριάκου Παντζαρίδη17/08/2017

Στην Αθηναΐδα ο Χαρισάκης

Κυριάκου Παντζαρίδη16/08/2017

Και Κ. Ρόππα ο Χαραυγιακός

Κυριάκου Παντζαρίδη16/08/2017

Άρεσε ο «Φονέας» στην πρώτη… πρόβα

Κυριάκου Παντζαρίδη13/08/2017

Φιλική ήττα από Ατρόμητο (Κ17)

Κυριάκου Παντζαρίδη13/08/2017

Ικανοποίηση Χριστόπουλου στην Δόξα Βύρωνος

Κυριάκου Παντζαρίδη13/08/2017

Αστέρας-Αγ. Παρασκευή 0-0

Κυριάκου Παντζαρίδη12/08/2017

Ηλιούπολη-Ηράκλειο 0-0

Κυριάκου Παντζαρίδη12/08/2017

Φιλική νίκη για Παλαιό Φάληρο

Κυριάκου Παντζαρίδη12/08/2017