stoplekto

Οι διαιτητές και παρατηρητές της ΕΠΣΔΑ του Σαββατοκύριακου 11-12/11

Οι διαιτητές και παρατηρητές της ΕΠΣΔΑ του Σαββατοκύριακου 11-12/11

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΒΥΖΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
3. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
4. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
5. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
9. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., HABILAJ A.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ17/11/2017

«Βροχή » προστίμων από την Πειθαρχική της ΕΠΣΠ

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017

Μέλη της Ε.Π.Σ. Πειραιά στα γήπεδα

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει….

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017

Αναβάλλεται η αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Υποδομών (Εφηβικό –Παιδικό)

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΠ

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017