slideshow

Οι αγώνες στις γειτονιές της Αθήνας το Σαββατοκύριακο 1-2/10…

Οι αγώνες στις γειτονιές της Αθήνας το Σαββατοκύριακο 1-2/10…
Χρ. Ντάρδα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο 1-2/10..

Αναλυτικά οι αγώνες:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σάββατο 1/10, ώρα έναρξης 16:00

 

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Δημήτριος

 

Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Υμηττός

 

Βριλησσίων: Κένταυρος – Τερψιθέα

 

Γαλατσίου: Κορωνίδα – Κρόνος Αιγάλεω

 

Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Ιπποκράτης

 

ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Πετράλωνα

 

Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Ειρήνη

 

Δημοτικό Ιλίου: Α.Ε. Ιλίου – Απόλλων Περιστερίου

 

Ελληνικού: Παγκράτι –Άγιος Θωμάς

 

Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – Διάνα

 

Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Καματερό

 

Ηφαίστου: Τόλμη – Παπάγος

 

Καλαμακίου: Καλαμάκι – Κεραυνός Πετρούπολης

 

Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Ηρακλής Περιστερίου

 

Κυψέλης: Αθηναΐδα – Θρίαμβος Χαϊδαρίου

 

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Αθηναΐδα

 

Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Πεύκη

 

Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Γ.Σ. Αργυρούπολης

 

Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Καισαριανής – Διαγόρας

 

Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Απόλλων Χαλανδρίου

 

Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Γκυζιακός

 

Πεύκης: Μαρούσι – Νεοπεντελικός

 

Ρουφ: Κεραμεικός – Τριφυλλιακός

 

«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – ΠΑΣ Γαλάτσι

 

Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Φωστήρας Ηλιούπολης

 

Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Ατρόμητος Χαλανδρίου

 

Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Βριλήσσια

 

Χωράφας: Ανθούπολη – Χολαργός

 

 

Κυριακή 2/10, ώρα έναρξης 16:00

 

Αγίων Αναργύρων: Χαλκηδονικός – Φοίνικας Περιστερίου

 

Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Αίας Αθηνών – Άρης Χολαργού

 

Ακαδημίας Πλάτωνα: Α.Ο. Κωφών – Πλάτωνας

 

Αργυρούπολης Α΄: Λαύρα – Αστέρας Εξαρχείων

 

Γαλατσίου: Πατήσια – Πέρα Κλουμπ

 

Γουδή: Ιλίσια 2004 – Ερμής Ειρήνη

 

ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας – Λαρισαϊκός

 

Δημοτικό Βύρωνα: Αρμενική – Αργυρούπολη

 

Δημοτικό Ηρακλείου: Α.Ε. Ηρακλείου – Ιάσωνας

 

Δημοτικό Ιλίου: Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Άγιος Ιερόθεος

 

Ελληνικού: Σούρμενα – Ελευθερούπολη

 

Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Αθηναϊκός

 

Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Δάφνη Αθηνών

 

Ηφαίστου: Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Πανθησειακός

 

Καλαμακίου: Νέα Σμύρνη – Αρίωνας

 

Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Ελπίδα

 

Κυψέλης (10:00): Αμπελόκηποι – Α.Ο. Ιλίου

 

Κυψέλης (13:00): Άτλας Κυψέλης – Άρης Βύρωνα

 

Κυψέλης (16:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – Κοψαχείλα

 

Μελισσίων: Ακάδημος – Κηπούπολη

 

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Αστέρας 2004

 

Νέας Ιωνίας: Δόξα Βύρωνα – Αττικός

 

Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Νέα Ζωή

 

Ορυζόμυλων: Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Άφοβος

 

Πετρούπολης Γ΄ (11:00): Αίμος – Γαλαξίας

 

Πετρούπολης Γ: Άρης Πετρούπολης – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου

 

Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Δάσος

 

Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Φωστήρας Καισαριανής

 

Ρουφ: Βοτανικός – Χαϊδάρι

 

«Σ. Αγγελόπουλος»: Ταταύλα – Κηφισιά 2010

 

Υμηττού: Προμηθέας – Νίκη Αλίμου

 

Χαλανδρίου: Παράδεισος – Αγία Ελεούσα

 

Χρυσούπολης: Θύελλα Περιστερίου – Απόλλων 2006

 

Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Κρόνος Αθηνών

 

Χωράφας: Άμιλλα – Πήγασος

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

slideshow

Αρθρα απο slideshow

Στην «παρέα» μας η εταιρεία Αθλητικών Ειδών SPILIOS GIVOVA

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ06/07/2017

Το μπαμ με Τσακιλτζίδη ο Ηρακλής Ελευσίνας

Φώτη Περιφάνη14/07/2015

Επιβεβαίωση με Λυγκο-Τέλος και ο Γούλας απο τον Εθνικό

Κυριάκου Παντζαρίδη11/07/2015

Τέλος ο Γ. Τσέλιος απο την Θύελλα Ραφήνας – Έκλεισε στο Θησέα

Κυριάκου Παντζαρίδη08/07/2015

Επιβεβαίωση με Δάρρα

Κυριάκου Παντζαρίδη27/06/2015

Eν αναμονή της απάντησης του Χάβου

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015