Ε.Π.Σ.Α.

Οι αγώνες πρωταθλήματος στην Αθήνα 8-9/10

Οι αγώνες πρωταθλήματος στην Αθήνα 8-9/10
Χρ. Ντάρδα

Από την ΕΠΣ Αθηνών ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 8 και 9/10. Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (8/10), ώρα έναρξης 16:00

Α΄ κατηγορία

1ος όμιλος

 

Δημοτικό Ιλίου: Ιάσωνας – Παλαιό Φάληρο

 

Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Ήφαιστος

 

Καματερού: Καματερό – Χαραυγιακός

 

Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Αστέρας Ζωγράφου

 

Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – ΑΠΟ Κηφισιάς

 

Α΄ κατηγορία

 

2ος όμιλος

 

 

 

Αγίου Δημητρίου: Άγιος Δημήτριος – Πανερυθραϊκός

 

Πεύκης: Πεύκη – Ανθούπολη

 

Χωράφας: Άγιος Ιερόθεος – Δόξα Βύρωνα

 

 

Β΄ κατηγορία

 

1ος όμιλος

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Αλσούπολη

 

Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Κολωνός

 

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Διαγόρας – Θρίαμβος Αθηνών

 

Υμηττού: Υμηττός – Πανιώνιος Καισαριανής

 

 

 

Β΄ κατηγορία

 

2ος όμιλος

Hφαίστου: Ιπποκράτης – Χαλάνδρι

 

Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Κένταυρος

 

«Τ. Χαραλαμπίδης»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ποσειδώνας

 

 

 

Β΄ κατηγορία

 

3ος όμιλος

Βριλησσίων: Βριλήσσια – Α.Ε. Αιγάλεω

 

Γουδή: Άγιος Θωμάς – Κουκάκι

 

Κυψέλης: Γκυζιακός – Πατήσια

 

Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Χρυσούπολη

 

Ρουφ: Πετράλωνα – Παγκράτι

 

«Σ. Αγγελόπουλος»: Πέρα Κλουμπ – Βύρωνας

 

Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Αναγέννηση Πετρούπολης

 

 

 

Γ΄ κατηγορία

 

1ος όμιλος

Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Άτλας Κυψέλης

 

Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Α.Ε. Περιστερίου

 

Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Αετός Καλλιθέας

 

 

 

Γ΄ κατηγορία

 

2ος όμιλος

Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Κορωνίδα

 

Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Ολυμπιακός Κυψέλης

 

 

 

Γ΄ κατηγορία

 

3ος όμιλος

Ακαδημίας Πλάτωνα: Άφοβος – Α.Ε. Ιλίου

 

Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Νέα Σμύρνη

 

 

 

Κυριακή (9/10)

 

 

 

Α΄ κατηγορία

 

1ος όμιλος

Γαλατσίου (16:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Α.Ε. Μεταμόρφωσης

 

Δημοτικό Βύρωνα (16:00): Αθηναϊκός – Α.Ε. Ηρακλείου

 

Α΄ κατηγορία

 

2ος όμιλος

Ρουφ (16:00): Πανθησειακός – Άγιοι Ανάργυροι

 

«Σ. Αγγελόπουλος» (16:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Πράσινα Πουλιά

 

«Τ. Χαραλαμπίδης» (16:00): Χαϊδάρι – Θύελλα Αγίου Δημητρίου

 

Χολαργού Α΄ (16:00): Χολαργός – Άρης Πετρούπολης

 

Χρυσούπολης (16:00): Αττικός – Ένωση Βοτανικού

 

 

 

Β΄ κατηγορία

 

1ος όμιλος

 

 

 

Αργυρούπολης Α΄ (16:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Μαρούσι

 

Ηλιούπολης Β΄(16:00): Φωστήρας Ηλιούπολης – Τόλμη

 

Πετρούπολης Γ΄(16:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Άτταλος

 

Χολαργού Β΄(16:00): Παπάγος –Καλαμάκι

 

 

 

Β΄ κατηγορία

 

2ος όμιλος

 

 

 

Ακαδημίας Πλάτωνα (16:00): Λαρισαϊκός – Παράδεισος

 

Γλυφάδας (16:00): Τερψιθέα – Λαύρα

 

Κυψέλης (16:00): Αστέρας Εξαρχείων – Χαλκηδονικός

 

Χαλανδρίου (16:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ορφέας

 

Χωράφας (16:00): Φοίνικας Περιστερίου – Αθηναΐδα

 

 

 

Β΄ κατηγορία

 

3ος όμιλος

 

 

 

Νήαρ Ηστ (11:00): Φωστήρας Καισαριανής – Ακάδημος

 

 

 

Γ΄ κατηγορία

 

1ος όμιλος

 

 

 

Δημοτικό Βύρωνα (16:00): Άρης Βύρωνα – Ιεράπολη

 

Δημοτικό Ιλίου (16:00): Α.Ο. Ιλίου – Προμηθέας

 

Κυψέλης (10:00): Κρόνος Αθηνών – Αίας Αθηνών

 

Ρουφ (11:00): Δάφνη Αθηνών – Πράσινα Πουλιά

 

«Τ. Χαραλαμπίδης» (11:00): Δάσος – Αμπελόκηποι

 

 

 

Γ΄ κατηγορία

 

2ος όμιλος

 

 

 

Αγίων Αναργύρων (16:00): Πήγασος – Λυκόβρυση

 

Δημοτικό Ηρακλείου (16:00): Ερμής Ειρήνη – Ταταύλα

 

Ηφαίστου (11:00): Ηρακλής Περιστερίου – Κεραμεικός

 

Κυψέλης (13:00): Τριφυλλιακός – Ιλίσια 2004

 

Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Άμιλλα

 

«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Κοψαχείλα – ΠΟΨ

 

 

 

Γ΄ κατηγορία

 

3ος όμιλος

 

 

 

Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Πλάτωνας – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας

 

Κάτω Αχαρνών (12:00): Απόλλων 2006 – Αίμος

 

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Νέα Ζωή – Α.Ο. Κωφών

 

Υμηττού (16:00): Αρίωνας – Καισαριανή

 

Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Αρμενική

 

Χωράφας (11:00): Απόλλων Περιστερίου – Θύελλα Περιστερίου

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Α.

Κιλιμτζίδης: «Να δώσουμε συνέχεια στις θετικές εμφανίσεις»

Κυριάκου Παντζαρίδη24/11/2017

Ιντζέκαρος: «Προβάδισμα εκείνος που θα προηγηθεί»

Κυριάκου Παντζαρίδη24/11/2017

Κιούρκος: «Για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα κοντρα στον Άρη Πετρούπολης»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Τσαμόπουλος: «Να παραμείνουμε προσγειωμένοι»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην Α’ ΕΠΣΑ

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Γκλεγκλές: «Να μάθουμε από τα λάθη μας»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017