slideshow

ΕΠΣΑ: Oι αγώνες στις γειτονιές της Αθήνας το Σαββατοκύριακο 15-16/10..

ΕΠΣΑ: Oι αγώνες στις γειτονιές της Αθήνας το Σαββατοκύριακο 15-16/10..
Χρ. Ντάρδα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
07/10/2017 16:00
Άγιοι Ανάργυροι ΠΑΟ Ρουφ
0 - 0
07/10/2017 16:00
Παλαιό Φάληρο Νέα Ιωνία
3 - 0
08/10/2017 16:00
Δόξα Βύρωνος Θρίαμβος Χαϊδ.
0 - 1
08/10/2017 16:00
Αγία Παρασκευή Ήφαιστος Περιστ.
2 - 0
08/10/2017 16:00
Μικρασιατικός Καισ. Ηράκλειο
1 - 0
08/10/2017 16:00
Ολυμπιακός Λιοσίων Κένταυρος Βριλ.
2 - 0
08/10/2017 16:00
Τερψιθέα – Αθηναϊκός
1 - 1
08/10/2017 16:00
Θρίαμβος Αθηνών Τράχωνες Αλίμου
0 - 1

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
07/10/2017 16:00
Χαραυγιακός Πεύκη
3 - 0
07/10/2017 16:00
Χαϊδάρι Άγιος Θωμάς
3 - 0
07/10/2017 16:00
Αθηναΐδα Ηλιούπολη
2 - 2
08/10/2017 16:00
Χαλάνδρι Χολαργός
3 - 0
08/10/2017 16:00
Άρης Πετρ. Φωστήρας Ηλ.
2 - 0
08/10/2017 16:00
Πετράλωνα ΓΣ Αργυρούπολης
0 - 0
08/10/2017 16:00
Διάνα Ηλ. Σούρμενα
1 - 3
08/10/2017 16:00
ΑΟ Περιστερίου Πανερυθραϊκός
0 - 1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
14/10/2017 16:00
Κοψαχείλα – Καματερό
2 - 1
14/10/2017 16:00
Άμιλλα Περιστ. – ΓΣ Καισαριανής
2 - 1
14/10/2017 16:00
Αίμος Πετρ. – Ιάσων
0 - 1
15/10/2017 11:00
Αγία Ελεούσα – Αλσούπολη
1 - 2
15/10/2017 11:00
Χαλκηδονικός – Δάφνη Παλ. Φαλ.
1 - 2
15/10/2017 16:00
Κολωνός – Νέα Σμύρνη
4 - 2
15/10/2017 16:00
ΑΕ Μεταμόρφωσης – Λυκόβρυση
1 - 1
15/10/2017 16:00
ΑΟΝ Αργυρούπολης – Φοίνικας Περιστ.
1 - 0

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
14/10/2017 16:00
Υμηττός – Αστέρας Ζωγρ.
1 - 0
14/10/2017 16:00
Κεραμεικός – Μελίσσια
4 - 0
14/10/2017 16:00
Ποσειδών Γλυφ. – Αρμενική
1 - 0
14/10/2017 16:00
Ελευθερούπολη – Αττικός
3 - 1
14/10/2017 16:00
Λαύρα Αργ. – Κηπούπολη
2 - 0
15/10/2017 16:00
Αμπελόκηποι – Απόλλων Χαλ.
0 - 2
15/10/2017 16:00
Χρυσούπολη – Άγιαξ Ταύρου
2 - 3
15/10/2017 16:00
Ιλίσια 2004 – Βριλήσσια
0 - 1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
14/10/2017 16:00
ΑΟ Ιλίου – Παπάγος
1 - 0
14/10/2017 16:00
Αναγέννηση Πετρ. – Θύελλα Αγ. Δημ.
2 - 2
14/10/2017 16:00
Παράδεισος – Ατρόμητος Χαλ.
1 - 2
14/10/2017 16:00
Καλαμάκι – Γαλάτσι
0 - 0
15/10/2017 16:00
Ανθούπολη – ΑΟ Γλυφάδας
2 - 0
15/10/2017 16:00
Άγιος Δημήτριος – ΑΟ Βύρων
1 - 0
15/10/2017 16:00
Άρης Χολαργού – Γκυζιακός
2 - 0
15/10/2017 16:00
Θεμιστοκλής – Ιεράπολη
1 - 1

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
21/10/2017 16:00
Διαγόρας Αιγάλεω – Μαρούσι
1 - 1
21/10/2017 16:00
Παγκράτι – Ελπίδα Αγ. Αναργ.
2 - 0
22/10/2017 09:30
Ιπποκράτης – Απόλλων Περιστ.
1 - 1
22/10/2017 10:45
Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. – Πανθησειακός
2 - 0
22/10/2017 11:00
Ελαφρά Ταξιαρχία – ΠΟ Ψυχικού
0 - 2
22/10/2017 11:00
Βοτανικός – Φοίνικας Καλλ.
3 - 2
22/10/2017 11:00
Ταταύλα – Αίας Αθηνών
6 - 1

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
21/10/2017 16:00
Νεοπεντελικός – Ερμής Ηρακλείου
2 - 1
22/10/2017 11:00
ΑΟ Κωφών – Ειρήνη Πετρ.
3 - 1
22/10/2017 11:00
ΠΑΣ Αθηνών 1966 – Αστέρας Χαϊδ.
1 - 7
22/10/2017 11:00
ΑΕ Ιλίου – Αστέρας Εξαρχείων
1 - 1
22/10/2017 11:00
Προμηθέας – Άτλας Κυψέλης
2 - 3
22/10/2017 12:00
Ηρακλής Περιστ. – Κεραυνός Πετρ.
2 - 2

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ


Match Score
21/10/2017 16:00
Θύελλα Περιστ. – ΑΕ Αιγάλεω
2 - 2
21/10/2017 16:00
Εθνικός Αστέρας – Φωστήρας Καισ.
3 - 1
22/10/2017 11:00
Κορωνίδα – Τριφυλλιακός
0 - 0
22/10/2017 11:00
Πράσινα Πουλιά – Γαλαξίας
1 - 0
22/10/2017 16:00
Πλάτων – Αρίων
5 - 4
22/10/2017 16:00
Ορφέας Αιγάλεω – Κηφισιά 2010
2 - 2

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

slideshow

Αρθρα απο slideshow

Στην «παρέα» μας η εταιρεία Αθλητικών Ειδών SPILIOS GIVOVA

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ06/07/2017

Το μπαμ με Τσακιλτζίδη ο Ηρακλής Ελευσίνας

Φώτη Περιφάνη14/07/2015

Επιβεβαίωση με Λυγκο-Τέλος και ο Γούλας απο τον Εθνικό

Κυριάκου Παντζαρίδη11/07/2015

Τέλος ο Γ. Τσέλιος απο την Θύελλα Ραφήνας – Έκλεισε στο Θησέα

Κυριάκου Παντζαρίδη08/07/2015

Επιβεβαίωση με Δάρρα

Κυριάκου Παντζαρίδη27/06/2015

Eν αναμονή της απάντησης του Χάβου

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015