Δάφνη Παλαιού Φαλήρου-Άρης Πετρούπολης 4-1

Καλύτερη η Δάφνη Παλ. Φαλήρου που εκμεταλλευόμενη τον δυνατό αέρα που είχε στο 1ο ημίχρονο νίκησε με 4-1 τον Άρη Πετρούπολης φτάνοντας στο πρώτο της τρίποντο.
Στο 4΄ και στο 30΄ με σουτ του Μαυρέλη και στο 36΄ του Μινάϊ η Δάφνη προηγήθηκε 3-0 στο 1ο ημίχρονο του Άρη .
Στο 2ο ημίχρονο ο Άρης μπήκε δυνατά και στο 57΄ με τον Λούρμπα μείωσε σε 3-1
Στο 72΄ μετά από δυνατό σουτ του Σαλαπάτα η μπάλα τράνταξε το δοκάρι της Δάφνης.
Τέλος στο 76΄ με χτύπημα φάουλ ο Μινάϊ έγραψε το 4-1 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα παρά τις φιλότιμες προσπάθειες των παιχτών του Άρη

ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛ : Καβακλής, Πάλλας ( 80΄ Ρέτσι ) , Λυκορόπουλος, Σέχου, Στρέφι ( 20΄ Πυλαρινός ) , Γιαννούλης, Μαυρέλης ( 78΄ Κόνιαρης ) , Σωτηρόπουλος, Βλαχάκης ( 68΄ Θεοδωρίδης ) , Μινάϊ, Ποσίδης.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ : Αποστόλου, Ζαχαράκης ( 52΄ Μιχάλης ) , Φιλίππου ( 46΄ Τρακόσης ) , Ντέντια, Λάπα, Κάτσικας, Καραδήμας, Βλάχος, Λούρπας, Σαλαπάτας, Γκολφινόπουλος