stoplekto

To πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΠ

To πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΠ

Από την ΕΠΣΠ ανακοινώθηκε το παρακάτω πρόγραμμα των αγώνων των Πειραϊκών πρωταθλημάτων του προσεχούς Σαββατοκύριακου:

Σάββατο

15.00 Γήπ. Π. Νικολαΐδης Θησέας – Νέο Ικόνιο

Γήπ. Μοσχάτου ΑΕ Μοσχάτου – Ατρόμητος Πειρ.

Γήπ. Δραπετσώνας ΑΣ Ποντίων – ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορ.

Γήπ. Κορυδαλλού Αετός Κορ.- Αρμενική

Γήπ. Περάματος ΑΕ Περάματος- Ένωση Α.Α. Ρέντη

Γήπ. ΣΕΦ Πειραϊκός – Πυθαγόρας

Γήπ. Παρ. Τζιτζιφιών Ίκαρος Καλ.- ΑΠΟ Κερατσίνι

Γήπ. Σαλαμίνας ΑΕ Σαλαμίνα – Ένωση Καμινίων

Γήπ. Αμπελακίων Αμπελακιακός- Οδηγήτρια

Γήπ. Ορυζομύλων Ελλάς Ποντίων – ΑΕ Μαύρος Αετός Ολυμπιάδα

Γήπ. Νίκαιας Δόξα Πειραιά – Φαληρικός

15.30 Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής ΑΕ Χαραυγή – Σαλαμινομάχοι

Γήπ. Δημ. Ρέντη Ήφαιστος – ΑΟΑΔ

 

 

Κυριακή

10.00 Γήπ. Δημ. Κερατσινίου (  Σιταποθήκες) Αστυπάλαια- Αναγέννηση Μοσχ.

Γήπ. Κορυδαλλού Δίας Κορ.- Αμφιάλη

Γήπ. Δημ. Ρέντη Λέοντες Καμ.- Πολυκράτης

Γήπ. ΣΕΦ ΑΣΧ Ποσειδών –Πήγασος

11.00 Γήπ.  Μοσχάτου Θύελλα Μοσχ.- ΑΟ Πειραιάς

Γήπ. Νίκαιας Αστέρας Νίκαιας – Φοίνικας Αγ. Σοφίας

12.15 Γήπ. Κορυδαλλού ΑΟ Κορυδαλλός – ΑΕ Αίγινα

12.30Γήπ. Π. Νικολαΐδης Παννεαπολικός- Νέοι Δραπετσώνας

Γήπ. Δημ. Κερατσινίου (  Σιταποθήκες) Πανιώνιος Κερ.- ΑΟ Καραβάς

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής Νέοι Ευγενείας – Φίλαθλοι

Γήπ. Δημ. Ρέντη Μιθριδάτης- Πανφαληρικός

Γήπ. ΣΕΦ ΑΣ Κωφών – Δάφνη Ταμπ.

15.00 Γήπ. Π. Νικολαΐδης ΑΕ Νίκαια – Αργοναύτης

Γήπ. Δραπετσώνας Αστέρια Δραπ.- Σπίθα

Γήπ. Δημ. Κερατσινίου (  Σιταποθήκες)  Άρης Αμφιάλης- Παντζιτζιφιακός

Γήπ. Κορυδαλλού Κύπρος Κορ.- Χαλκηδόνα

Γήπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής Ολυμπιακός Κερ.-ΑΕ Νεάπολη

Γήπ. Περάματος Ολυμπιακός Περ.- Προφ.Ηλίας

Γήπ. Δημ. Ρέντη Νίκη Ρέντη- ΑΣ Δραπετσώνας

Γήπ. ΣΕΦ ΑΕ Χατζηκυριακείου –Ηρακλής Νίκαιας

Γήπ. Παρ. Τζιτζιφιών ΑΟΚ Φαλήρου – ΑΟ Καστέλλα

Γήπ. Σαλαμίνας Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Κερ.

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Παρελθόν ο Γ. Σερέπας από τον Θρασύβουλο

Φώτη Περιφάνη21/01/2018

Πειραϊκός- Σπίθα 1-0

Φώτη Περιφάνη21/01/2018

Η Χαραυγή 1-1 με τον ΑΟ Καραβά

Αντώνη Δαρζέντα20/01/2018

Άτταλος Νέας Περάμου- ΠΑΟΚ Μάνδρας 4-1

Φώτη Περιφάνη20/01/2018

Ηρακλής Ελευσίνας- ΑΕ Ζεφυρίου 6-0

Φώτη Περιφάνη20/01/2018

Ζωφριά- Πυρρίχιος 5-0

Φώτη Περιφάνη20/01/2018
error: Content is protected !!