slideshow

To πρόγραμμα των αγώνων στη ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο 24-25/9

To πρόγραμμα των αγώνων στη ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο 24-25/9
Χρ. Ντάρδα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλήματος της ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο 24-25/9

Σάββατο (24/9), ώρα έναρξης 16:30

 

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Καλαμάκι

Αγίου Δημητρίου: Άγιος Δημήτριος – Πανθησειακός

Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Γαλαξίας

Βριλησσίων: Βριλήσσια – Βύρωνας

Γαλατσίου: Αττικός – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων

Γλυφάδας: Τερψιθέα – Παράδεισος

ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Παγκράτι

Δημοτικό Ιλίου: Ιάσωνας – Χαραυγιακός

Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Ιλίσια 2004

Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Α.Ε. Μεταμόρφωσης

Ηφαίστου: Ήφαιστος – Σούρμενα

Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Αμπελόκηποι

Καματερού: Καματερό – Ελευθερούπολη

Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Κεραμεικός

Κυψέλης: Γκυζιακός – Ακάδημος

Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Αλσούπολη

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Άφοβος – Α.Ο. Κωφών

Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – Παλαιό Φάληρο

Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Λαρισαϊκός

Πετρούπουλης Γ΄: Ειρήνη – Πατήσια

Πεύκης: Πεύκη – Άγιοι Ανάργυροι

Ρουφ: Πετράλωνα – Χρυσούπολη

«Τ. Χαραλαμπίδης»: Δάσος – Αίας Αθηνών

Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Άμιλλα

Υμηττού: Υμηττός – Μαρούσι

Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Ορφέας

Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Πράσινα Πουλιά

Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Κουκάκι

Χωράφας: Άγιος Ιερόθεος – Άρης Πετρούπολης

 

 

 

Κυριακή (25/9), ώρα έναρξης 16:30

 

Αγίων Αναργύρων: Πήγασος – Κορωνίδα

Αργυρούπολης Α΄: Γ.Σ. Αργυρούπολης – Άτταλος

Βριλησσίων: Πέρα Κλουμπ – Αναγέννηση Πετρούπολης

Γαλατσίου: ΠΑΣ Γαλάτσι – Α.Ε. Ηρακλείου

ΔΑΚ Αιγάλεω: Πλάτωνας – Καισαριανή

Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη: Άρης Βύρωνα – Προμηθέας

Δημοτικό Ηρακλείου: Ερμής Ειρήνη – Τριφυλλιακός

Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Αθηναϊκός – Αστέρας Ζωγράφου

Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Α.Ο. Ιλίου – Αετός Καλλιθέας

Ηλιούπολης Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης – Άγιος Θωμάς

Ηφαίστου (10:00): Ηρακλής Περιστερίου – Ολυμπιακός Κυψέλης

Ηφαίστου (16:30): Ιπποκράτης – Αθηναΐδα

Κάτω Αχαρνών (12:00): Απόλλων 2006 – Α.Ε. Ιλίου

Κυψέλης (10:00): Άτλας Κυψέλης – Ιεράπολη

Κυψέλης (13:00): Κρόνος Αθηνών – Α.Ε. Περιστερίου

Κυψέλης (16:30): Αστέρας Εξαρχείων – Κένταυρος

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (10:30): Νέα Ζωή – Νέα Σμύρνη

Νήαρ Ηστ (10:30): Φωστήρας Καισαριανής – Άγιος Θωμάς

Ορυζόμυλων (10:30): Κρόνος Αιγάλεω – Ταταύλα

Πετρούπολης Γ΄(16:30): Κεραυνός Πετρούπολης – Τόλμη

Ρουφ (10:30): Δάφνη Αθηνών – Απόλλων Χαλανδρίου

Ρουφ (16:30): Βοτανικός – Θύελλα Αγίου Δημητρίου

«Σ. Αγγελόπουλος» (10:30): Κοψαχείλα – Λυκόβρυση

«Σ. Αγγελόπουλος» (16:30): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Ανθούπολη

«Τ. Χαραλαμπίδης» (10:30): Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Χαλκηδονικός

«Τ. Χαραλαμπίδης» (16:30): Χαϊδάρι – Δόξα Βύρωνα

Υμηττού (16:30): Αρίωνας – Αρμενική

Χαλανδρίου (16:30): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ποσειδώνας

Χολαργού Α΄(16:30): Χολαργός – Πανερυθραϊκός

Χολαργού Β΄(16:30): Παπάγος – Θρίαμβος Αθηνών

Χρυσούπολης (10:30): Θύελλα Περιστερίου – Αίμος

Χρυσούπολης (16:30): Κολωνός – Πανιώνιος Καισαριανής

Χωράφας (10:30): Απόλλων Περιστερίου – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας

Χωράφας (16:30): Φοίνικας – Λαύρα

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

slideshow

Αρθρα απο slideshow

Στην «παρέα» μας η εταιρεία Αθλητικών Ειδών SPILIOS GIVOVA

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ06/07/2017

Το μπαμ με Τσακιλτζίδη ο Ηρακλής Ελευσίνας

Φώτη Περιφάνη14/07/2015

Επιβεβαίωση με Λυγκο-Τέλος και ο Γούλας απο τον Εθνικό

Κυριάκου Παντζαρίδη11/07/2015

Τέλος ο Γ. Τσέλιος απο την Θύελλα Ραφήνας – Έκλεισε στο Θησέα

Κυριάκου Παντζαρίδη08/07/2015

Επιβεβαίωση με Δάρρα

Κυριάκου Παντζαρίδη27/06/2015

Eν αναμονή της απάντησης του Χάβου

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Τσίρκοβιτς ο εκλεκτός στην Μανωλάδα

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Σπάρτη: Συνάντηση με Γιαννακόπουλο

Κυριάκου Παντζαρίδη24/06/2015

Καλύκας: Η μετάβαση πρέπει να γίνει ομαλά

Κυριάκου Παντζαρίδη23/06/2015