Βαθμολογίες Ε.Π.Σ.Α.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

Παλαιό Φάληρο

Rank
9
Matches
20
Won
7
Tied
7
Lost
6

Last Match

Παλαιό Φάληρο – Αθηναϊκός

20. Match Day

2. Οκτωβρίου 2018 15:00

3 - 1

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άρης Πετρ. 20 11 6 3 33:17+16 39
2 Χαραυγιακός 20 11 5 4 39:15+24 38
3 Πετράλωνα 20 11 5 4 29:14+15 38
4 Σούρμενα 20 10 7 3 36:18+18 37
5 Χολαργός 20 7 9 4 21:15+6 30
6 Ηλιούπολη 20 8 5 7 27:23+4 29
7 ΑΟ Περιστερίου 20 7 7 6 28:24+4 28
8 Χαϊδάρι 20 7 5 8 29:23+6 26
9 ΓΣ Αργυρούπολης 20 5 11 4 20:18+2 26
10 Πανερυθραϊκός 20 5 10 5 17:15+2 25
11 Διάνα Ηλ. 20 7 3 10 24:31-7 24
12 Χαλάνδρι 20 5 8 7 19:20-1 23
13 Πεύκη 20 5 7 8 19:27-8 22
14 Φωστήρας Ηλ. 20 5 5 10 16:33-17 20
15 Άγιος Θωμάς 20 3 3 14 21:58-37 12
16 Αθηναΐδα 20 1 8 11 16:43-27 11

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κοψαχείλα 19 12 3 4 36:16+20 39
2 Δάφνη Παλ. Φαλ. 19 12 3 4 30:10+20 39
3 Καματερό 19 10 6 3 22:11+11 36
4 Αλσούπολη 19 10 4 5 30:20+10 34
5 Ιάσων 19 10 4 5 27:19+8 34
6 Αίμος Πετρ. 19 9 5 5 42:25+17 32
7 Φοίνικας Περιστ. 19 8 5 6 34:23+11 29
8 Κολωνός 19 9 2 8 32:30+2 29
9 Αγία Ελεούσα 19 8 5 6 25:250 29
10 ΑΟΝ Αργυρούπολης 19 8 3 8 18:22-4 27
11 Λυκόβρυση 19 6 7 6 23:15+8 25
12 ΑΕ Μεταμόρφωσης 19 5 9 5 24:20+4 24
13 Χαλκηδονικός 19 3 4 12 15:36-21 13
14 Άμιλλα Περιστ. 19 3 3 13 14:44-30 12
15 ΓΣ Καισαριανής 19 1 6 12 9:30-21 9
16 Νέα Σμύρνη 19 2 3 14 11:46-35 9

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Απόλλων Χαλ. 19 16 1 2 44:9+35 49
2 Άγιαξ Ταύρου 19 15 3 1 47:11+36 48
3 Κηπούπολη 19 12 4 3 37:15+22 40
4 Ελευθερούπολη 19 10 7 2 27:14+13 37
5 Βριλήσσια 19 11 4 4 26:15+11 37
6 Αστέρας Ζωγρ. 19 10 4 5 26:17+9 34
7 Λαύρα Αργ. 19 9 3 7 20:25-5 30
8 Ιλίσια 2004 19 7 5 7 21:20+1 26
9 Αμπελόκηποι 19 5 5 9 19:31-12 20
10 Μελίσσια 19 6 2 11 15:29-14 20
11 Υμηττός 19 4 6 9 23:34-11 18
12 Ποσειδών Γλυφ. 19 4 5 10 11:23-12 17
13 Κεραμεικός 19 4 1 14 16:38-22 13
14 Αττικός 19 3 3 13 11:27-16 12
15 Χρυσούπολη 19 2 6 11 19:37-18 12
16 Αρμενική 19 1 7 11 10:27-17 10

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  3ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Ιλίου 19 15 2 2 36:11+25 47
2 Θύελλα Αγ. Δημ. 19 12 6 1 30:9+21 42
3 Γαλάτσι 19 11 3 5 32:18+14 36
4 Παπάγος 19 9 5 5 32:23+9 32
5 Άγιος Δημήτριος 19 9 5 5 20:11+9 32
6 Ατρόμητος Χαλ. 19 9 4 6 30:21+9 31
7 Ιεράπολη 19 8 5 6 17:16+1 29
8 ΑΟ Βύρων 19 7 6 6 27:20+7 27
9 Παράδεισος 19 6 7 6 17:19-2 25
10 Γκυζιακός 19 6 4 9 17:25-8 22
11 Ανθούπολη 19 5 4 10 21:29-8 19
12 Αναγέννηση Πετρ. 19 5 4 10 24:47-23 19
13 ΑΟ Γλυφάδας 19 5 2 12 18:28-10 17
14 Άρης Χολαργού 19 4 4 11 16:34-18 16
15 Καλαμάκι 19 3 5 11 10:25-15 14
16 Θεμιστοκλής 19 3 4 12 16:27-11 13

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανθησειακός

Rank
8
Matches
17
Won
7
Tied
2
Lost
8

Last Match

Πανθησειακός – Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ.

17. Match Day

2. Οκτωβρίου 2018 15:00

0 - 1

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νεοπεντελικός 16 13 2 1 52:11+41 41
2 Άτλας Κυψέλης 15 9 3 3 32:19+13 30
3 Ερμής Ηρακλείου 16 8 5 3 30:15+15 29
4 Αστέρας Χαϊδ. 16 8 4 4 51:22+29 28
5 Ηρακλής Περιστ. 15 7 7 1 20:12+8 28
6 ΑΕ Ιλίου 16 8 3 5 29:24+5 27
7 Αστέρας Εξαρχείων 16 7 6 3 18:15+3 27
8 ΑΕ Περιστερίου 15 7 4 4 27:18+9 25
9 Κεραυνός Πετρ. 16 6 3 7 30:27+3 21
10 Προμηθέας 16 4 1 11 22:47-25 13
11 ΑΟ Κωφών 15 2 2 11 14:37-23 8
12 ΠΑΣ Αθηνών 1966 16 1 1 14 12:47-35 4
13 Ειρήνη Πετρ. 16 1 1 14 8:51-43 4

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  3ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κηφισιά 2010 16 13 3 0 52:16+36 42
2 Εθνικός Αστέρας 16 9 4 3 45:22+23 31
3 Τριφυλλιακός 16 9 4 3 25:19+6 31
4 ΑΕ Αιγάλεω 16 8 5 3 36:16+20 29
5 Πλάτων 15 6 6 3 29:24+5 24
6 Κορωνίδα 16 6 6 4 19:15+4 24
7 Γαλαξίας 15 6 2 7 22:220 20
8 Θύελλα Περιστ. 15 5 3 7 26:35-9 18
9 Πράσινα Πουλιά 16 5 2 9 23:30-7 17
10 Ορφέας Αιγάλεω 16 4 4 8 17:29-12 16
11 Αρίων 16 5 1 10 18:34-16 16
12 Τόλμη Περιστ. 15 3 3 9 17:30-13 12
13 Φωστήρας Καισ. 16 1 1 14 11:48-37 4

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  4ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νίκη Αλίμου 16 11 3 2 32+24 36
2 ΑΟΝΦ Άτταλος 15 11 1 3 40+30 34
3 Ατρόμητος Μετ. 16 11 0 5 43+27 33
4 Άρης Καλαμακίου 15 9 2 4 24+4 29
5 Πανιώνιος Καισ. 15 8 1 6 33+10 25
6 Πέρα Κλουμπ 15 7 3 5 32+8 24
7 Λαρισαϊκός 14 7 1 6 30-3 22
8 Κρόνος Αθηνών 14 6 2 6 19+3 20
9 Λέοντες 16 5 3 8 24-11 18
10 Δάσος Χαϊδ. 16 6 0 10 21-16 18
11 Πατήσια 16 5 2 9 24-8 17
12 Δάφνη Αθηνών 16 1 5 10 14-25 8
13 Κρόνος Αιγάλεω 16 1 1 14 16-43 4

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

error: Content is protected !!