Βαθμολογίες Ε.Π.Σ.Α.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Αγία Παρασκευή 16 10 3 3 30 - 16+14 33
2 Άγιοι Ανάργυροι 15 10 2 3 23 - 9+14 32
3 Ολυμπιακός Λιοσίων 16 9 5 2 19 - 11+8 32
4 Ηράκλειο 16 9 4 3 33 - 17+16 31
5 ΠΑΟ Ρουφ 16 9 4 3 25 - 15+10 31
6 Ήφαιστος Περιστ. 16 10 1 5 20 - 13+7 31
7 Τράχωνες Αλίμου 16 8 3 5 20 - 15+5 27
8 Παλαιό Φάληρο 16 6 6 4 22 - 16+6 24
9 Θρίαμβος Χαϊδ. 16 6 4 6 17 - 19-2 22
10 Δόξα Βύρωνος 16 5 2 9 13 - 17-4 17
11 Κένταυρος Βριλ. 16 4 3 9 16 - 26-10 15
12 Αθηναϊκός 16 4 2 10 15 - 27-12 14
13 Μικρασιατικός Καισ. 15 4 1 10 16 - 25-9 13
14 Τερψιθέα 16 3 4 9 19 - 32-13 13
15 Θρίαμβος Αθηνών 16 3 2 11 12 - 25-13 11
16 Νέα Ιωνία 16 3 2 11 13 - 30-17 11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άρης Πετρ. 16 10 4 2 30:14+16 34
2 Πετράλωνα 16 10 3 3 24:11+13 33
3 Χαραυγιακός 16 8 4 4 32:15+17 28
4 Σούρμενα 16 7 6 3 28:16+12 27
5 ΓΣ Αργυρούπολης 16 5 8 3 18:15+3 23
6 Χαϊδάρι 16 6 4 6 24:19+5 22
7 Ηλιούπολη 16 6 4 6 20:18+2 22
8 Χολαργός 16 5 7 4 16:14+2 22
9 ΑΟ Περιστερίου 16 5 6 5 22:20+2 21
10 Διάνα Ηλ. 16 6 2 8 20:25-5 20
11 Πεύκη 16 5 5 6 17:22-5 20
12 Πανερυθραϊκός 16 3 9 4 10:11-1 18
13 Χαλάνδρι 16 3 8 5 17:18-1 17
14 Φωστήρας Ηλ. 16 3 5 8 14:27-13 14
15 Άγιος Θωμάς 16 3 2 11 18:47-29 11
16 Αθηναΐδα 16 1 7 8 15:33-18 10

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κοψαχείλα 15 11 1 3 31:13+18 34
2 Δάφνη Παλ. Φαλ. 15 10 2 3 25:8+17 32
3 Καματερό 15 7 6 2 17:9+8 27
4 Αλσούπολη 15 8 3 4 22:16+6 27
5 Αίμος Πετρ. 15 7 4 4 35:20+15 25
6 Ιάσων 15 7 3 5 19:16+3 24
7 ΑΕ Μεταμόρφωσης 15 5 8 2 23:13+10 23
8 Κολωνός 15 7 2 6 27:24+3 23
9 ΑΟΝ Αργυρούπολης 15 7 2 6 15:18-3 23
10 Φοίνικας Περιστ. 15 6 4 5 29:20+9 22
11 Αγία Ελεούσα 15 6 3 6 18:21-3 21
12 Λυκόβρυση 15 4 5 6 20:15+5 17
13 Άμιλλα Περιστ. 15 3 2 10 14:39-25 11
14 ΓΣ Καισαριανής 15 1 5 9 7:22-15 8
15 Νέα Σμύρνη 15 2 2 11 9:38-29 8
16 Χαλκηδονικός 15 1 4 10 11:30-19 7

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

Άγιαξ Ταύρου

Rank
2
Matches
15
Won
11
Tied
3
Lost
1

Last Match

Ιλίσια 2004 – Άγιαξ Ταύρου

15. Match Day

19. Ιανουαρίου 2018 14:00

1 - 4

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  3ος ΟΜΙΛΟΣ

Παράδεισος

Rank
9
Matches
15
Won
5
Tied
4
Lost
6

Last Match

Παράδεισος – ΑΟ Ιλίου

15. Match Day

19. Ιανουαρίου 2018 15:00

0 - 2

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΠΟ Ψυχικού 13 12 1 0 37:7+30 37
2 Παγκράτι 13 9 1 3 25:13+12 28
3 Ελπίδα Αγ. Αναργ. 13 9 1 3 23:11+12 28
4 Ιπποκράτης 13 8 1 4 17:12+5 25
5 Ταταύλα 13 7 2 4 21:13+8 23
6 Βοτανικός 13 7 1 5 22:13+9 22
7 Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. 13 6 2 5 19:15+4 20
8 Πανθησειακός 13 6 2 5 17:15+2 20
9 Διαγόρας Αιγάλεω 13 5 2 6 20:22-2 17
10 Μαρούσι 13 4 1 8 17:20-3 13
11 Φοίνικας Καλλ. 13 4 1 8 18:23-5 13
12 Ελαφρά Ταξιαρχία 13 4 1 8 9:23-14 13
13 Απόλλων Περιστ. 13 1 2 10 4:26-22 5
14 Αίας Αθηνών 13 0 0 13 12:48-36 0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νεοπεντελικός 12 10 2 0 40:9+31 32
2 Άτλας Κυψέλης 12 7 2 3 26:17+9 23
3 Ηρακλής Περιστ. 12 5 7 0 18:9+9 22
4 Αστέρας Εξαρχείων 12 6 4 2 14:12+2 22
5 ΑΕ Περιστερίου 12 6 3 3 23:13+10 21
6 ΑΕ Ιλίου 12 6 3 3 23:18+5 21
7 Ερμής Ηρακλείου 12 5 5 2 26:14+12 20
8 Αστέρας Χαϊδ. 12 5 4 3 35:17+18 19
9 Κεραυνός Πετρ. 12 4 3 5 23:21+2 15
10 Προμηθέας 12 3 1 8 19:33-14 10
11 ΑΟ Κωφών 12 2 1 9 12:31-19 7
12 Ειρήνη Πετρ. 12 1 0 11 6:41-35 3
13 ΠΑΣ Αθηνών 1966 12 0 1 11 10:40-30 1

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  3ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κηφισιά 2010 12 9 3 0 39:13+26 30
2 Εθνικός Αστέρας 12 7 3 2 41:20+21 24
3 Κορωνίδα 12 6 4 2 14:8+6 22
4 ΑΕ Αιγάλεω 12 6 3 3 30:13+17 21
5 Τριφυλλιακός 12 6 3 3 18:16+2 21
6 Γαλαξίας 12 6 1 5 18:16+2 19
7 Πλάτων 12 4 5 3 22:220 17
8 Ορφέας Αιγάλεω 12 4 3 5 14:18-4 15
9 Θύελλα Περιστ. 12 4 3 5 22:27-5 15
10 Αρίων 12 4 0 8 15:28-13 12
11 Πράσινα Πουλιά 12 3 2 7 15:24-9 11
12 Τόλμη Περιστ. 12 3 2 7 14:25-11 11
13 Φωστήρας Καισ. 12 0 0 12 7:39-32 0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  4ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νίκη Αλίμου 12 9 2 1 25+21 29
2 ΑΟΝΦ Άτταλος 12 8 1 3 23+14 25
3 Πανιώνιος Καισ. 11 7 1 3 29+12 22
4 Ατρόμητος Μετ. 12 8 0 4 32+18 24
5 Πέρα Κλουμπ 12 6 2 4 27+11 20
6 Άρης Καλαμακίου 11 7 2 2 19+6 23
7 Δάσος Χαϊδ. 12 6 0 6 18-2 18
8 Λέοντες 12 4 3 5 19-6 15
9 Λαρισαϊκός 11 5 1 5 24-5 16
10 Κρόνος Αθηνών 11 3 2 6 10-5 11
11 Πατήσια 12 2 2 8 16-11 8
12 Δάφνη Αθηνών 12 0 5 7 10-17 5
13 Κρόνος Αιγάλεω 12 0 1 11 9-36 1

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

error: Content is protected !!