Βαθμολογίες Ε.Π.Σ.Α.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άγιοι Ανάργυροι 28 19 4 5 44 - 16+28 61
2 Αγία Παρασκευή 28 16 8 4 51 - 27+24 56
3 ΠΑΟ Ρουφ 28 15 8 5 42 - 26+16 53
4 Ολυμπιακός Λιοσίων 28 15 8 5 34 - 20+14 53
5 Θρίαμβος Χαϊδ. 28 14 6 8 32 - 26+6 48
6 Ηράκλειο 28 12 8 8 50 - 37+13 44
7 Ήφαιστος Περιστ. 28 13 4 11 30 - 26+4 43
8 Τράχωνες Αλίμου 28 9 10 9 28 - 280 37
9 Παλαιό Φάληρο 28 8 8 12 29 - 28+1 32
10 Δόξα Βύρωνος 28 9 3 16 24 - 34-10 30
11 Νέα Ιωνία 28 8 6 14 24 - 37-13 30
12 Αθηναϊκός 28 8 6 14 28 - 43-15 30
13 Τερψιθέα 28 7 8 13 31 - 45-14 29
14 Μικρασιατικός Καισ. 28 7 6 15 28 - 39-11 27
15 Κένταυρος Βριλ. 28 5 9 14 26 - 45-19 24
16 Θρίαμβος Αθηνών 28 6 4 18 28 - 52-24 22

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αθηναΐδα

Rank
16
Matches
28
Won
2
Tied
8
Lost
18

Last Match

Άρης Πετρ. – Αθηναΐδα

29. Match Day

27. Απριλίου 2018 16:30

-

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Δάφνη Παλ. Φαλ. 26 17 4 5 45:15+30 55
2 Ιάσων 26 14 7 5 41:25+16 49
3 Αίμος Πετρ. 26 14 6 6 56:29+27 48
4 Φοίνικας Περιστ. 26 14 6 6 48:28+20 48
5 Κοψαχείλα 26 14 5 7 46:24+22 47
6 Αλσούπολη 26 14 5 7 43:29+14 47
7 Καματερό 26 13 7 6 38:21+17 46
8 Αγία Ελεούσα 26 11 7 8 40:35+5 40
9 Λυκόβρυση 26 9 8 9 32:26+6 35
10 Κολωνός 26 11 2 13 44:48-4 35
11 ΑΟΝ Αργυρούπολης 26 10 4 12 30:34-4 34
12 ΑΕ Μεταμόρφωσης 26 7 10 9 29:32-3 31
13 Άμιλλα Περιστ. 26 5 5 16 19:53-34 20
14 Χαλκηδονικός 26 4 5 17 22:54-32 17
15 Νέα Σμύρνη 26 4 3 19 20:64-44 15
16 ΓΣ Καισαριανής 26 2 6 18 17:53-36 12

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

Υμηττός

Rank
12
Matches
26
Won
5
Tied
8
Lost
13

Last Match

Υμηττός – Ποσειδών Γλυφ.

26. Match Day

27. Απριλίου 2018 16:30

0 - 2

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  3ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Θύελλα Αγ. Δημ. 26 16 8 2 38:15+23 56
2 ΑΟ Ιλίου 26 15 6 5 39:17+22 51
3 Ατρόμητος Χαλ. 26 14 6 6 45:26+19 48
4 Γαλάτσι 26 14 6 6 42:24+18 48
5 Άγιος Δημήτριος 26 14 5 7 31:15+16 47
6 Παπάγος 26 12 8 6 40:30+10 44
7 ΑΟ Βύρων 26 10 8 8 38:26+12 38
8 Ιεράπολη 26 9 8 9 24:26-2 35
9 Παράδεισος 26 8 9 9 22:26-4 33
10 Γκυζιακός 26 8 7 11 25:30-5 31
11 Άρης Χολαργού 26 8 5 13 26:38-12 29
12 Ανθούπολη 26 8 4 14 30:42-12 28
13 ΑΟ Γλυφάδας 26 8 3 15 28:39-11 27
14 Καλαμάκι 26 5 8 13 16:34-18 23
15 Αναγέννηση Πετρ. 26 5 6 15 27:60-33 21
16 Θεμιστοκλής 26 3 5 18 18:41-23 14

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΠΟ Ψυχικού 24 18 4 2 58:14+44 58
2 Ελπίδα Αγ. Αναργ. 24 17 3 4 63:24+39 54
3 Βοτανικός 24 16 2 6 60:22+38 50
4 Παγκράτι 24 15 2 7 49:32+17 47
5 Ιπποκράτης 24 14 2 8 40:28+12 44
6 Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. 24 13 3 8 40:29+11 42
7 Ταταύλα 24 12 4 8 37:28+9 40
8 Πανθησειακός 24 10 2 12 33:330 32
9 Διαγόρας Αιγάλεω 24 10 2 12 31:40-9 32
10 Μαρούσι 24 9 3 12 36:35+1 30
11 Απόλλων Περιστ. 24 6 2 16 24:48-24 20
12 Φοίνικας Καλλ. 24 6 2 16 26:51-25 20
13 Ελαφρά Ταξιαρχία 24 6 1 17 19:58-39 19
14 Αίας Αθηνών 24 0 0 24 20:94-74 0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Περιστ.

Rank
3
Matches
22
Won
11
Tied
9
Lost
2

Last Match

Ηρακλής Περιστ. – Προμηθέας

24. Match Day

27. Απριλίου 2018 10:30

3 - 0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  3ος ΟΜΙΛΟΣ

Πράσινα Πουλιά

Rank
11
Matches
22
Won
6
Tied
4
Lost
12

Last Match

Πλάτων – Πράσινα Πουλιά

24. Match Day

27. Απριλίου 2018 15:30

2 - 0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  4ος ΟΜΙΛΟΣ

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟΝΦ Άτταλος 22 16 2 4 58+42 50
2 Νίκη Αλίμου 22 14 6 2 42+32 48
3 Ατρόμητος Μετ. 22 15 1 6 52+31 46
4 Άρης Καλαμακίου 21 13 3 5 34+9 42
5 Πανιώνιος Καισ. 21 13 2 6 48+22 41
6 Πέρα Κλουμπ 22 9 4 9 42+5 31
7 Δάσος Χαϊδ. 23 9 2 12 36-16 29
8 Κρόνος Αθηνών 21 7 6 8 23+1 27
9 Λέοντες 22 8 3 11 39-4 27
10 Πατήσια 22 7 4 11 31-9 25
11 Λαρισαϊκός 21 8 1 12 41-17 25
12 Δάφνη Αθηνών 22 2 5 15 22-33 11
13 Κρόνος Αιγάλεω 23 1 1 21 20-63 4

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

error: Content is protected !!