Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.

 

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Αγία Παρασκευή
Δόξα Βύρωνος
4 - 0
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Παλαιό Φάληρο
Απόλλων Χαλ.
2 - 0
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Ηλιούπολη
Άρης Πετρ.
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Ηράκλειο
Πετράλωνα
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Κηφισιά
Θρίαμβος Χαϊδ.
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Αθηναϊκός
Δάφνη Παλ. Φαλ.
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Μικρασιατικός Καισ.
ΓΣ Αργυρούπολης
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Θύελλα Αγ. Δημ.
Τράχωνες
 16:00:0016:00

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Χολαργός
Φωστήρας Ηλ.
 16:00:0016:00
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Χαλάνδρι
Άγιαξ Ταύρου
4 - 0
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Χαϊδάρι
Φωστήρας
0 - 3
2018-10-20 16:00:0020/10/2018ΑΟ Ιλίου
Πανερυθραϊκός
0 - 0
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Διάνα Ηλ.
Σούρμενα
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018ΠΑΟ Ρουφ
Νέα Ιωνία
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018ΑΟ Περιστερίου
Ιάσων
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Ολυμπιακός Λιοσίων
Ήφαιστος Περιστ.
 16:00:0016:00

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Ελπίδα Αγ. Αναργ.
ΠΑΟΚ Ζωγράφου
1 - 1
2018-10-20 16:00:0020/10/2018ΠΟ Ψυχικού
Αλσούπολη
2 - 0
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Αθηναΐδα
ΑΟΝΦ Άτταλος
0 - 0
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Κηπούπολη
Ηρακλής Περιστ.
0 - 4
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Ατρόμητος Χαλ.
Άρης Χολαργού
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Παπάγος
ΑΟΝ Αργυρούπολης
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Αστέρας Ζωγρ.
Κολωνός
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Φοίνικας Περιστ.
Χρυσούπολη
 16:00:0016:00

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Ελευθερούπολη
Νεοπεντελικός
1 - 1
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Άγιος Θωμάς
Υμηττός
0 - 1
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Ιεράπολη
Άμιλλα Περιστ.
1 - 0
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Κένταυρος Βριλ.
Αίμος Πετρ.
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Μελίσσια
Ποσειδών Γλυφ.
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018ΑΕ Μεταμόρφωσης
ΑΟ Βύρων
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Πεύκη
Ατρόμητος Μετ.
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Κοψαχείλα
Εθνικός Αστέρας
 16:00:0016:00

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-10-20 15:00:0020/10/2018Τερψιθέα
Ανθούπολη
1 - 0
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Βριλήσσια
Γκυζιακός
0 - 1
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Γαλάτσι
Λυκόβρυση
1 - 0
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Άγιος Δημήτριος
Νίκη Αλίμου
1 - 2
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Καματερό
Παράδεισος
1 - 0
2018-10-20 16:00:0020/10/2018ΑΟ Γλυφάδας
Αγία Ελεούσα
1 - 0
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Θρίαμβος Αθηνών
Ζέφυρος Αιγ.
1 - 3
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Λαύρα Αργ.
Κηφισιά 2010
 16:00:0016:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Φοίνικας Καλλ.
Άρης Καλαμακίου
2 - 5
2018-10-20 16:00:0020/10/2018ΑΕ Περιστερίου
ΑΟ Κωφών
3 - 1
2018-10-21 11:00:0021/10/2018Αττικός
Απόλλων Περιστ.
 11:00:0011:00
2018-10-21 11:00:0021/10/2018ΑΕ Ιλίου
Αναγέννηση Πετρ.
 11:00:0011:00
2018-10-21 11:00:0021/10/2018Πράσινα Πουλιά
Νέα Σμύρνη
 11:00:0011:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Άτλας Κυψέλης
Ιπποκράτης
 16:00:0016:00
2018-10-21 20:00:0021/10/2018Ρεπό: Άφοβος
Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
 20:00:0020:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Πανθησειακός
Γαλαξίας
2 - 4
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Διαγόρας Αιγ.
Πανιώνιος Καισ.
1 - 2
2018-10-21 11:00:0021/10/2018Αρίων
Ερμής Ηρακλείου
 11:00:0011:00
2018-10-21 11:00:0021/10/2018Ταταύλα
Αίας Αθηνών
 11:00:0011:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Αστέρας Χαϊδ.
Χαλκηδονικός
 16:00:0016:00
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Ελαφρά Ταξιαρχία
Παγκράτι
 16:00:0016:00
2018-10-21 20:00:0021/10/2018Ρεπό: Δάσος Χαϊδ.
Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
 20:00:0020:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Αρμενική
ΓΣ Καισαριανής
2 - 1
2018-10-21 10:00:0021/10/2018Κρόνος Αθηνών
Λέοντες
 10:00:0010:00
2018-10-21 11:00:0021/10/2018Θύελλα Περιστ.
Τόλμη Περιστ.
 11:00:0011:00
2018-10-21 11:00:0021/10/2018Θεμιστοκλής
Κεραμεικός
 11:00:0011:00
2018-10-21 11:30:0021/10/2018Φωστήρας Καισ.
Κεραυνός Πετρ.
 11:30:0011:30
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Πλάτων
Προμηθέας
 16:00:0016:00
2018-10-21 20:00:0021/10/2018Ρεπό: Αστέρας Εξαρχείων
Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
 20:00:0020:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 4ος Όμιλος - 4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-10-20 16:00:0020/10/2018Λαρισαϊκός
Ορφέας Αιγ.
1 - 4
2018-10-21 10:00:0021/10/2018Δάφνη Αθηνών
Πέρα Κλουμπ
 10:00:0010:00
2018-10-21 11:00:0021/10/2018Λύκοι Χαϊδ.
Μαρούσι
 11:00:0011:00
2018-10-21 11:00:0021/10/2018Πατήσια
Τριφυλλιακός
 11:00:0011:00
2018-10-21 12:45:0021/10/2018Αμπελόκηποι
Κορωνίδα
 12:45:0012:45
2018-10-21 16:00:0021/10/2018Καλαμάκι
Βοτανικός
 16:00:0016:00
2018-10-21 20:00:0021/10/2018Ρεπό: Δούρειος Κυψ.
Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
 20:00:0020:00
Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

error: Content is protected !!