Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.

 

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-09 10:30:0009/12/2018Θύελλα Αγ. Δημ.
Ηλιούπολη
0 - 0
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Δάφνη Παλ. Φαλ.
Άρης Πετρ.
4 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Θρίαμβος Χαϊδ.
Δόξα Βύρωνος
1 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018ΓΣ Αργυρούπολης
Πετράλωνα
1 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Τράχωνες
Απόλλων Χαλ.
2 - 0
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Αθηναϊκός
Αγία Παρασκευή
3 - 0
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Μικρασιατικός Καισ.
Παλαιό Φάληρο
0 - 3
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Κηφισιά
Ηράκλειο
2 - 1

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Ιάσων
Φωστήρας Ηλ.
1 - 3
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Πανερυθραϊκός
Ήφαιστος Περιστ.
4 - 0
2018-12-09 11:00:0009/12/2018Σούρμενα
Άγιαξ Ταύρου
4 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Νέα Ιωνία
Φωστήρας
0 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018ΑΟ Ιλίου
Χαϊδάρι
0 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018ΠΑΟ Ρουφ
Χαλάνδρι
0 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Διάνα Ηλ.
Χολαργός
1 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018ΑΟ Περιστερίου
Ολυμπιακός Λιοσίων
1 - 2

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Αλσούπολη
ΑΟΝΦ Άτταλος
1 - 3
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Ελπίδα Αγ. Αναργ.
Αθηναΐδα
0 - 1
2018-12-08 15:00:0008/12/2018ΠΟ Ψυχικού
Αστέρας Ζωγρ.
3 - 3
2018-12-09 11:00:0009/12/2018Ηρακλής Περιστ.
Άρης Χολαργού
0 - 0
2018-12-09 15:00:0009/12/2018ΠΑΟΚ Ζωγράφου
Χρυσούπολη
2 - 0
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Κηπούπολη
Φοίνικας Περιστ.
4 - 2
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Παπάγος
Ατρόμητος Χαλ.
4 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018ΑΟΝ Αργυρούπολης
Κολωνός
0 - 1

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Αίμος Πετρ.
Νεοπεντελικός
2 - 1
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Ποσειδών Γλυφ.
Υμηττός
2 - 1
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Ιεράπολη
Άγιος Θωμάς
0 - 4
2018-12-08 15:00:0008/12/2018ΑΟ Βύρων
Εθνικός Αστέρας
2 - 0
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Άμιλλα Περιστ.
Ατρόμητος Μετ.
2 - 5
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Μελίσσια
Ελευθερούπολη
0 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Κένταυρος Βριλ.
Κοψαχείλα
1 - 1
2018-12-09 15:00:0009/12/2018ΑΕ Μεταμόρφωσης
Πεύκη
1 - 0

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Γκυζιακός
Κηφισιά 2010
2 - 1
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Ανθούπολη
Αγία Ελεούσα
3 - 1
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Θρίαμβος Αθηνών
ΑΟ Γλυφάδας
2 - 0
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Τερψιθέα
Λαύρα Αργ.
1 - 1
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Βριλήσσια
Καματερό
0 - 2
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Γαλάτσι
Άγιος Δημήτριος
1 - 0
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Λυκόβρυση
Παράδεισος
1 - 1
2018-12-09 15:15:0009/12/2018Ζέφυρος Αιγ.
Νίκη Αλίμου
3 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστικ10

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Ιπποκράτης
ΑΟ Κωφών
8 - 1
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Άρης Καλαμακίου
Αναγέννηση Πετρ.
4 - 1
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Φοίνικας Καλλ.
Πράσινα Πουλιά
1 - 0
2018-12-09 00:00:0009/12/2018Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
 00:00:0000:00
2018-12-09 10:30:0009/12/2018Απόλλων Περιστ.
Νέα Σμύρνη
0 - 4
2018-12-09 11:00:0009/12/2018Αττικός
ΑΕ Περιστερίου
0 - 4
2018-12-09 12:30:0009/12/2018Άτλας Κυψέλης
Άφοβος
2 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 10η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-02 00:00:0002/12/2018Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
 00:00:0000:00
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Πανθησειακός
Ταταύλα
0 - 0
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Αστέρας Χαϊδ.
Δάσος Χαϊδ.
6 - 1
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Πανιώνιος Καισ.
Παγκράτι
2 - 0
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Διαγόρας Αιγ.
Αρίων
2 - 1
2018-12-09 10:30:0009/12/2018Χαλκηδονικός
Αίας Αθηνών
2 - 0
2018-12-09 11:00:0009/12/2018Γαλαξίας
Ερμής Ηρακλείου
0 - 3

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 10η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-09 00:00:0009/12/2018Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
 00:00:0000:00
2018-12-09 09:30:0009/12/2018Κρόνος Αθηνών
Αστέρας Εξαρχείων
0 - 0
2018-12-09 11:00:0009/12/2018Λέοντες
Κεραμεικός
0 - 2
2018-12-09 11:00:0009/12/2018Προμηθέας
Τόλμη Περιστ.
0 - 3
2018-12-09 11:30:0009/12/2018ΓΣ Καισαριανής
Κεραυνός Πετρ.
0 - 0
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Πλάτων
Θεμιστοκλής
3 - 3
2018-12-09 15:00:0009/12/2018Αρμενική
Θύελλα Περιστ.
7 - 0

 

Γ' ΕΠΣΑ 4ος Όμιλος - 10η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2018-12-08 15:00:0008/12/2018Μαρούσι
Βοτανικός
2 - 0
2018-12-08 15:30:0008/12/2018Λαρισαϊκός
Δούρειος Κυψ.
0 - 1
2018-12-09 11:00:0009/12/2018Κορωνίδα
Τριφυλλιακός
1 - 1
2018-12-09 11:00:0009/12/2018Λύκοι Χαϊδ.
Πατήσια
4 - 0
2018-12-09 12:00:0009/12/2018Ορφέας Αιγ.
Πέρα Κλουμπ
0 - 4
2018-12-09 15:30:0009/12/2018Αμπελόκηποι
Δάφνη Αθηνών
3 - 2
2018-12-09 20:00:0009/12/2018Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Α.
 20:00:0020:00
Click to add a comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply