stoplekto

Kύπελλο το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Αθήνας..

Kύπελλο το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Αθήνας..
Χρ. Ντάρδα

Δείτε το αγωνιστικό πρόγραμμα του κυπέλου στην ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο 10-11/9.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σάββατο 10/9, ώρα έναρξης 16:30

 

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Φοίνικας Καλλιθέας

 

Βριλησσίων: Βριλήσσια – Ακάδημος

 

Γαλατσίου: Κορωνίδα – Υμηττός

 

Γουδή: Άγιος Θωμάς – Ιποκράτης

 

ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας – Κένταυρος

 

Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Νεοπεντελικός

 

Ηλιούπολης Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης – Ερασιτέχνες Ατρόμητου

 

Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Αίμος

 

Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Χαλάνδρι

 

Μεταμόρφωσης /Λυκόβρυσης: Α.Ε. Αιγάλεω – ΠΟΨ

 

Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Α.Ο. Ιλίου

 

Νήαρ Ηστ: Καισαριανή – Πλάτωνας

 

Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Κοψαχείλα

 

Πετρούπολης Γ΄: Κεραυνός Πετρούπολης – Αίας Αθηνών

 

Πεύκης: Μαρούσι – Αναγέννηση Πετρούπολης

 

Ρουφ: Πετράλωνα – Τερψιθέα

 

«Τ. Χαραλαμπίδης»: Δάσος – Γ.Σ. Αργυρούπολης

 

Τζιτζιφιών: Ερασιτέχνες Καλλιθέας – Παπάγος

 

Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Άφοβος

 

Χαλανδρίου: Παράδεισος – Γκυζιακός

 

Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Τόλμη

 

Χρυσούπολης: Κολωνός – Θύελλα Περιστερίου

 

Χωράφας: Απόλλων Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών

 

 

 

Κυριακή 11/9

 

Αγίων Αναργύρων (10:00): Πήγασος – Χαλκηδονικός

 

Γαλατσίου (16:30): Πατήσια – Α.Ε. Ιλίου

 

Γουδή (16:30): Ιλίσια 2004 – Κηπούπολη

 

ΔΑΚ Αιγάλεω (16:30): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Αργυρούπολη

 

Δημοτικό Βύρωνα (10:00): Αρμενική –Αθηναΐδα

 

Δημοτικό Βύρωνα (16:30): Άρης Βύρωνα – Ηρακλής Περιστερίου

 

Ηφαίστου (10:00): Α.Ο. Κωφών – Λυκόβρυση

 

Καλαμακίου (16:30): Νέα Σμύρνη – Α.Ε. Περιστερίου

 

Κάτω Αχαρνών (16:30): Απόλλων 2006 – Αμπελόκηποι

 

Κυψέλης (16:30): Άτλας Κυψέλης – Αστέρας Εξαρχείων

 

Νήαρ Ηστ (10:30): Φωστήρας Καισαριανής – Καλαμάκι

 

Ορυζόμυλων (10:00): Κρόνος Αιγάλεω – Λαρισαϊκός

 

Ορυζόμυλων (16:30): Ιεράπολη – Κουκάκι

 

Πετρούπολης Γ΄(16:30): Ειρήνη – Ερασιτέχνες Εθνικού Αστέρα

 

Ρουφ (10:00): Δάφνη Αθηνών – Απόλλων Χαλανδρίου

 

Ρουφ (16:30): Ερασιτέχνες ΠΑΟ Ρουφ – Τριφυλλιακός

 

«Τ. Χαραλαμπίδης» (16:30): Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Διαγόρας

 

Υμηττού (10:00): Προμηθέας – Πανιώνιος Καισαριανής

 

Υμηττού (16:30): Αρίωνας – Ταταύλα

 

Χαλανδρίου (16:30): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Λαύρα

 

Χωράφας (10:00): Άμιλλα – Γαλαξίας

 

Χωράφας (16:30): Φοίνικας Περιστερίου – Χρυσούπολη

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Νίκη Ρέντη: » Ψευδή αναφορά ο Ντουμιτρέσκου στο φύλλο αγώνος»

Φώτη Περιφάνη23/10/2017

Διεκόπη στο 80’ το Νίκη Ρέντη- Θύελλα Μοσχάτου

Φώτη Περιφάνη23/10/2017

Αποτελέσματα Γ’ Εθνική (4η αγ.)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/10/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (21-22/10)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/10/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (21-22/10)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/10/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (21-22/10)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/10/2017

ΑΕ Ζεφυρίου- Σκορπιός Φυλής 0-0

Φώτη Περιφάνη22/10/2017

Τέλος ο Μ. Παπαδόπουλος από τον πάγκο του Θρασύβουλου- Αναλμβάνει ο Γ. Σερέπας

Φώτη Περιφάνη22/10/2017

ΠΑΟΚ Μάνδρας- Θρασύβουλος 3-0

Φώτη Περιφάνη22/10/2017