Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ (9-10/12)

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ (9-10/12)

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας
Ημέρα
Ώρα
Διαιτητές
1
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
Σάββατο
15:00
ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ
Σάββατο
15:00
ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
Σάββατο
15:00
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
Σάββατο
15:00
ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
Κυριακή
15:00
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
Κυριακή
15:00
ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
7
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
Κυριακή
15:00
ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
8
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Κυριακή
15:00
ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας
Ημέρα
Ώρα
Διαιτητές
9
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
Σάββατο
15:00
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
10
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
Σάββατο
15:00
ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
11
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Σάββατο
15:00
ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
12
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
Σάββατο
15:00
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
13
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
Κυριακή
15:00
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
14
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
Κυριακή
15:00
ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
15
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
Κυριακή
15:00
ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
16
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
Κυριακή
15:00
ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας
Ημέρα
Ώρα
Διαιτητές
17
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
Σάββατο
15:00
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
18
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
Σάββατο
15:00
ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
19
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ
Σάββατο
15:00
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
20
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
Σάββατο
15:00
ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
21
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Κυριακή
15:00
ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
22
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
Κυριακή
15:00
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
23
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
Κυριακή
15:00
ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Ένας πρωταθλητής στον Παλληνιακό

Κυριάκου Παντζαρίδη18/01/2018

Δημητρόπουλος στη Βάρη

Κυριάκου Παντζαρίδη16/01/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (13-14/1)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ14/01/2018

ΆΟ Άνοιξης – Μάχη Μαραθώνα 1-1

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ13/01/2018

Αστέρας Βάρης: Η συνύπαρξη ρεαλισμού (εμπειρίας) με το ρομαντισμό

Κυριάκου Παντζαρίδη11/01/2018

Ο Πάπιος έντυσε στα «κυανόλευκα» τον Γεωργακόπουλο

Κυριάκου Παντζαρίδη09/01/2018
error: Content is protected !!