Σπυριδάκης: Ικανοποιημένος από την προσπάθεια

Παρά την ήττα που γνώρισε η ομάδα του από την Τριγλια Ραφήνας την περασμένη εβδομάδα, ο τεχνικός της Επισκοπής, Σπύρος Σπυριδάκης έμεινε απόλυτα ικανοποιημένος από την εμφάνιση της ομάδας του τηρουμένων πάντα και των αναλογιών. Χαρακτηριστικά στις δηλώσεις του ο ίδιος τόνισε: Έμεινα ικανοποιημένος από την προσπάθεια των παικτών μας στο ματς με την Τριγλια. Παίξαμε με μια καλή ομάδα και με δεδομένο ότι είχαμε ελλείψεις σταθήκαμε καλά. Είχαμε διάθεση και αυτό με ικανοποίησε ενώ μου δόθηκε η ευκαιρία να δοκιμάσω δυο με τρεις νέους παίκτες μένοντας ευχαριστημένος. Σημαντικό ρόλο στην αποτέλεσμα έπαιξε ο δυνατός αέρας που ήταν εις βάρος μας ειδικά στο α’ ημίχρονο. Στην επανάληψη, για 15′ μας πίεσε η Τριγλια, μας δημιούργησε πρόβλημα και αφού κάναμε ένα λάθος έγινε το 2-0. Στη συνέχεια ανεβήκαμε και μειώσαμε στο σκορ, μειώνοντας στο σκορ όμως δεν καταφέραμε κάτι καλύτερο’.