8ος Όμιλος

Παπασπύρου: “Δεν πήραμε αυτό που αξίζαμε”

Ανάμεικτα συναισθήματα άφησε στον Δημήτρη Παπασπύρου το αποτέλεσμα απέναντι στο Μυλοπόταμο (0-1).

Αυτό αποτυπώνεται από τη δήλωση που παραχώρησε όπου και τόνισε:

”Δυστυχώς για άλλο ένα ματς δεν πήραμε αυτό που μας άξιζε. Είχαμε ένα πολύ καλό 25′ στο πρώτο ημίχρονο με τέσσερις σπουδαίες ευκαιρίες. Δεν καταφέραμε να πετύχουμε τέρμα και δυστυχώς βρεθήκαμε πισω στο σκορ στο ημίχρονο.

Στην επανάληψη, αυτό που είδαμε δεν μας άρεσε, δεν μπορέσαμε να ακολουθήσουμε σε αυτό που συναντήσαμε αφού πολλές φορές μπάλες έπεφταν στον αγωνιστικό χώρο και υπήρξαν συνεχείς διακοπές και τελικά αντί να πάρουμε κάτι φύγαμε και ηττημένοι. Συνεχίζουμε την πολύ καλή προσπάθεια που κάνουμε εδώ και πολύ καιρό. Συγχαρητήρια στα παιδιά που για ακόμη ένα ματς παρουσίασαν πολύ καλό πρόσωπο και ευελπιστούμε στη συνέχεια αυτές τις εμφανίσεις να ανταμείβονται με βαθμούς”.