Ο Άτταλος 3-0 τον ΠΑΟΚ Μάνδρας (φώτο)

Σε φιλικό παιχνίδι που διεξήχθη στην Νέα Πέραμο ο Άτταλος επικράτησε με 3-0 του ΠΑΟΚ Μάνδρας που άφησε πολύ καλές εντυπώσεις ειδικά στο πρώτο μέρος και αναμένεται να εμφανιστεί πολύ δυνατός την νέα περίοδο. Η ομάδα του Γιώργου Ανανιάδη κατά διαστήματα παρουσίασε (στους λιγοστούς φίλους του ποδοσφαίρου που παρακολούθησαν το ματς) καλό ποδόσφαιρο, βγάζοντας πολλές φάσεις στο ματς, με τις περισσότερες εξ αυτών να μην μετουσιώνονται σε τέρμα. Το σκορ άνοιξε ο Κουσίδης στο 35’ με σουτ μέσα από την περιοχή. Στην επανάληψη και στο 58’ ο Αριστόπουλος ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 2-0 και το τελικό 3-0 πραγματοποίησε στο 80’ ο Μονέ με εύστοχο κτύπημα πέναλτι.

Άτταλος Νέας Περάμου: (Γιώργος Ανανιάδης): Πορανίδης, Μπαγδάτογλου,Φραγκόπουλος, Ευσταθιάδης, Στάθης, Θεοδωρόπουλος, Vuka, Καραμπλάκας, Κουσίδης, Κουιμτζίδης, Πρισιμιτζής

Έπαιξαν και οι Τζαφέρης , Ντακόλιας, Αριστόπουλος, Τζελάι, Μπεναρδής,Μονέ, Ασλανίδης,Δικράν.

ΠΑΟΚ Μάνδρας (Γιώργος Σωτήρχος): Δεσυνιώτης, Μπόνιο< Νταλεμτζάρης,Ευαγγέλου,Δρούγος, Θεοδωρόπουλος, Στεφανίδης, Κόρμαλης,Σακόφο, Παπακωνσταντίνου, Μπέλσης.

Έπαιξαν και οι Πέτρου, Κανάκης, Χρονόπουλος, Σκουρτάι,Ράπτης, Πανοηλίας,Πέππας, Πετσίτης