Νέα Πέραμος-  Μανδραϊκός 0-3

Αλώβητος πέρασε από τη Νέα Πέραμο ο πρωτοπόρος Μανδραϊκός, καθώς επβλήθηκε από το πρώτο ημίχρονο  με 3-0 της ομώνυμης ομάδας και επανήλθε στις επιτυχίες.

Το σκορ άνοιξε στο 22’ ο Βούκα. Οι γηπεδούχοι διαμαρτυρήθηκαν σε αυτή τη φάση για οφσάιντ.

Οι φιλοξενούμενοι σημείωσαν στη συνέχεια ακόμα δύο γκολ με τον Μονέ(35’, 42’ πέναλτι).

Το ματς διεξήχθη κάτω υπό καταρρακτώδη βροχή με αποτέλεσμα στην ανάπαυλα του ημιχρόνου οι παίκτες και των δύο ομάδων να αλλάξουν τις εμφανίσεις τους.

Διαιτήτευσε ο Δημητρόπουλος.

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ: Κεχαγιάς, Τσολιάκος, Γεωργιάδης, Ζώγαλης(60’ Μανώλης), Κίττας, Τσιούνης, Κάνδο(75’ Σαχόλι), Χαραλαμπόπουλος(60’ Νάκος), Γιόζεβ, Καμπόλης, Δράγαζης(36’ λ.τρ .Τσακάι).

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ: Πορανίδης, Βλαχόπουλος, Θεοωρόπουλεο(70’ Τοπτίδης), Τζαφεράκος(56’ Σταυρόπουλος), Γκίνης, Μπούσης, Βούκα, Χόρβατ, Μονέ, Λελούδας(65’ Τύρπος), Γεωργιάσης(65’ Κούστα).