Κιλιμτζίδης: Δίκαιη η νίκη του Χολαργού

Απογοητευμένος παρουσιάστηκε ο προπονητής του Χαλανδρίου, Τάσος Κιλιμτζίδης μετά την ήττα με 0-2 από το Χολαργό. Αυτό αποτυπώνεται από τη δήλωση που παραχώρησε όπου και τόνισε ”Κατ’ αρχήν ότι η αντίπαλη ομάδα κέρδισε δίκαια. Το παιχνίδι το ήθελαν περισσότερο αλλά και εμείς δημιουργήσαμε τρεις καλές ευκαιρίες τις οποίες θα μπορούσαμε να πετύχουμε γκολ και νομίζω ότι το γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων στο α’ ημίχρονο έπαιξε καθοριστικό ρόλο στην έκβαση του αγώνα. Από εκεί και πέρα, τα παιδιά έχουν κάνει μεγάλη προσπάθεια και θα συνεχιστεί γιατί μένουν 29 αγώνες. Δεν μας επηρεάζει αυτό το αποτέλεσμα. Θα προσπαθήσουμε να παρουσιαστούμε καλύτεροι και με περισσότερο πάθος για ποδόσφαιρο και όλα θα πάνε καλύτερα”.