Κάποιος να τον σταματήσει…. νέα νίκη για Φωστήρα

Την πέμπτη του συνεχόμενη νίκη πανηγύρισε ο Φωστήρας Ηλιούπολης αυτή την φορά απέναντι στην Πεύκη με 1-0.

Η ομάδα του Παύλου Κυριακουλέα μπήκε δυνατά στο ματς και ευτύχισε να σημειώσει τέρμα στο δεκάλεπτο με διαγώνιο σουτ του Τσικριτέα. Στο δεύτερο μέρος οι φιλοξενούμενοι πήραν μέτρα στο γήπεδο προσπάθησαν για την ισοφάριση , άγγιξαν το γκολ στο 81’ όταν ο Λαπάι σε κενό τέρμα σούταρε άουτ  και τελικά ηττήθηκαν με 1-0 .

Διαιτητές ήταν οι  Όντος, Νικολαδός και Μπάγιας

ΦΩΣΤΗΡΑΣ : Ντόνι, Χρήστου (59′ Απέργης), Ασωνίτης Β., Σάχου, Νάσκο, Μπαρδάκης, Τσικριτέας, Μηλιαράκης, Φάρος, Λεπτάκης (72′ Σπυρόπουλος), Βουλτσίδης (86′ Κυριακόπουλος)

ΠΕΥΚΗ: Σαϊτης, Ματσος, Καπαγιωρογλου,. Ανδρέου, Τσάκος, Κοκαβέσης, Ζαφειράκης, Γκατζιώρας (72′ Λαπάι), Κόζια (59′ Γιακουμής), Κουτουζής (81′ Κουκρας), Πετράκης