7ος Όμιλος

Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου 2-2

Στις καθυστερήσεις απέφυγε την ήττα η Θύελλα Ραφήνας, στην εντός έδρας αναμέτρηση με τον Ερμή Κιβερίου (2-2).

Οι φιλοξενούμενοι παρότι βρέθηκαν πίσω στο σκορ από το γκολ του Μπουντάκη στο 14′, βρήκαν το τρόπο να ανιτδράσουν και να προηγηθούν με γκολ των Μπίτζη στο 37′ και Καραγκούνη στο 64′.

Στο 72′ ο Μπίτζης είχε δοκάρι, με τον Χαρακτίδη στις καθυστερήσεις να διαμορφώνει το τελικό 2-2 με φαουλ. Στο τέλος του αγώνα αποβλήθηκε ο Χατζόπουλος.

Διαιτητές: Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Μουτάφης (Κυκλάδων)-Νατσιόπουλος (Δυτικής Αττικής)

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (Σταύρος Ηλιόπουλος): Πάντος, Αράπης, Παπαδόπουλος, Μέγας (65′ Καραπάνος), Σωτηριάδης, Γεραγωτέλλης, Χαρακτίδης, Ντόσκας (87′ Μουσαζάντε), Μπότης (80′ Παπατσαράκης), Σενε, Μπουντάκης Κ. (75′ Μπουντάκης Χ.)

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ (Γιώργος Διαμαντής): Παλιγγίνης, Ζίου, Σάκουλης, Χατζόπουλος, Λαζάρου, Παπαϊωάννου, Αγγελόπουλος (80′ Μαρίνης), Γκάτσης (60′ Κουτσοδήμος), Μπιτζής, Καραγκούνης (86′ Σελλής), Μουσταφά.