Θύελλα Μοσχάτου – ΑΕ Περάματος 3-2

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για την Θύελλα Μοσχάτου που υποχρέωσε σε ήττα την ουραγό ΑΕ Περάματος με 3-2 .

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-0 με τέρματα των Βερεσόγλου 29’, Μπουρίκα 42’ , αλλά οι Περαματιώτες μείωσαν πριν τελειώσει το ημίχρονο( 44΄) με τον Γελασάκη για να ισοφαρίσουν στο 74’ με τον Βιδάλη. Όμως δυο λεπτά αργότερα( 76’) ο Παππάς Ν. που ήλθε από τον πάγκο , χάρισε τη νίκη στην Θύελλα .

Καλός ο διαιτητής Μπαλαχούτης

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ: Γερογιάννης, Μάρκος( 85’ Λεμονής), Μπάλιος( 70’ Βαρούχας) , Βερεσόγλου, Μπουρίκας, Σκοπελίτης Γ.( 61’ Φαναρίτης ) Νταής Σκοπελίτης Ι. Κουτρής ( 62΄ Παππάς Ν.) Κωνσταντάκος , Παππάς Γ.

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ : Γασπαρινάτος, Μάνδυλας, Ζαχαρόγλου , Βιδάλης Κουτσογιαννόπουλος, Γελασάκης( 86’ Αλεξάκης) Στάης Χαραμής ( 65’Βορρέας) , Πατουλιάς Λαθούρης, Δαβιδάκης ( 56’ Πελανάι)