3ος Όμιλος

Δόξα Νέας Μανωλάδας- Βύζας Μεγάρων 4-2

Δύσκολα η Δόξα Νέας Μανωλάδας επιβλήθηκε του υποβιβασμένου Βύζαντα Μεγάρων με 4-2.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με τον Δεληγιαννάκη(10′), αλλά ο Βύζας γύρισε το ματς σε πέντε λεπτά χάρη σε γκολ των Τσονκόφ(25′) και Σταυρόπουλου(30′). Ωστόσο η Δόξα δεν πτοήθηκε και πριν λήξει το ημίχρονο πήρε και πάλι το προβάδισμα σκοράροντας με τους Βατσή(43′) και Τσουκαλά(45′). Τη νίκη για τους γηπεδούχους σφράγισε στο 85′ ο Μπαρμπαρούσης(85′).

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ (Σπ. Αντωνόπουλος): Λαδάς, Ντάβαρης (73΄Λούσκος), Αδαμόπουλος, Τσουκαλάς, Βατσής, Γεωργακόπουλος, Δεληγιαννάκης, Μπαρμπαρούσης, Γούρμος, Νικολόπουλος (62΄Χριστοδουλόπουλος), Σκοτζάι.

ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ (Τ. Χριστόπουλος): Αρχοντάκης (30’ Λαμπρόπουλος), Ατματσίδης, Ρόπας, Βουρνάζος, Σταυρόπουλος, Αλεβίζος (55’ Ρόγκας), Τσόνκοφ, Κολιόπουλος, Παιδάκης (80’ Μαυρονάσος), Κλωνάρης, Δρίτσας.