slideshow

Διπλό το Λαύριο στο Μπογιάτι

Με το διπλό απέδρασε από τον Λαύριο ο Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου καθώς επικράτησε του τοπικού Ολυμπιακού με 2-1. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν δυνατά στο γήπεδο και προηγήθηκαν στο σκορ στο 25′ με τον Παπαγεωργίου, με τον Βιδάλη στο 36′ να διπλασιάζει τα τέρματα των φιλοξενούμενων. Στο αμέσως επόμενο λεπτό οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 2-1. Στην επανάληψη, οι Λαυριώτες πίεσαν όμως το 2-1 έμεινε μέχρι τέλος.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ: Καραμολέγκος, Βαφειάδης, Μανωλέας (46′ Κουρτάνοβιτς), Τσίκλος, Περγιάνης, Πάνου (73′ Τσιώλης), Βίλα, Πούλος, Παπαγεωργίου, Βελετάκος (80′ Σαλάκου), Έλενας
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ: Χανδρινός, Παπαγεωργίου, Σεβ δαλής, Βιδάλης, Μπερμπάντης, Αρκουμάνης, Τσέλλας (90′ Κάππος), Βαζέχα, Μπαλωμένος (73′ Τσεβάς Κ.), Τσεβάς Χρ. (80′ Τσουμάνης), Ιατρού