Uncategorized

Ατρόμητος Χιλιομοδίου- Ερμιονίδα 1-0

Τραυματίστηκε ο σκόρερ Μυριώτης

Ένα γκολ του Μυριώτη από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης ήταν αρκετό για να δώσει τη νίκη στην ομάδα του Ατρόμητου Χιλιομοδίου στην άτυπη ρεβάνς του 4-0 του φιλικού αγώνα πού έγινε στο Κρανίδι την Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου.

Μελανό σημείο της αναμέτρησης ήταν ο τραυματισμός του σκόρερ Μυριώτη στο 30 λεπτό της αναμέτρησης όταν γύρισε το πόδι του και αντικαταστάθηκε από τον Κουσκούνα.

Οι δύο ομάδες πρόσφεραν θέαμα και έδειξαν πώς θα πρωταγωνιστήσουν στον φετινό μαραθώνιο της Δ Εθνικής.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ : Ανούσης, , Τσαούσης, Βλάσσης, Μπαλλής, Παππάς, Πανακούλιας, Παπαιωάννου, Γεώργαρης, Ξύδης. Μυριώτης, Τσουμάνης

Στο Β ημίχρονο έπαιξαν : Αγγελίδης, , Γόγολας, Τοντάι Μααστρογιαννόπουλος

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ : Γκιόκας, Σωπιάδης, Κωνσταντινίδης, Τσολακούδης, Δημητρουλόπουλος, , Cojocaru, Στάμος, Στάικος, Τζώρτης, Δερμιτζάκης Μενίκου.

Στο Β ημίχρονο έπαιξαν : Λάμπρου, , Τζιέρης , Λαζάρου, Κέλλυς, , Μπούρας, , Μπροδήμας.