Ατρόμητος Πειραιά – Τριγλία Ραφήνας 1-1

Μοιράστηκαν γκολ και βαθμούς  Ατρόμητος Πειραιά και Τριγλία Ραφήνας στο ισόπαλο 1-1, με τους Καμινιώτες να βρίσκονται πολύ κοντά από την επιστροφή τους στο τοπικό πρωτάθλημα. Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε μέσα σε δυο λεπτά στην εκπνοή του πρώτου μέρους όταν ο Παπαδόπουλος στο 43’ με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για την ομάδα της Ραφήνας και ο Φυσαράκης με τον ίδιο ακριβώς τρόπο ένα λεπτό αργότερα ισοφάρισε για τους Πειραιώτες.

Στο 87’ ο Δανασής από τα ένδεκα βήματα έχασε μοναδική ευκαιρία να σκοράρει αλλά το πέναλτι που εκτέλεσε απέκρουσε ο Δήμιζας.

Διαιτητής ήταν ο Κουντουριώτης με βοηθούς τους Κρέτσιμος και Μουγιακάκο.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Βαγγέλης Λαϊβεράς): Αθανασόπουλος, Σιγάλας, Μαρινάκης, Χριστόπουλος, Φυσαράκης, Σενάι (50′ Ευθυμιάδης), Σαμιώτης, Ράπτης (80′ Μητρόπουλος), Δανασής, Παναγιωτόπουλος (89′ Καρνέσης), Κολιός

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (Ηλίας Καλοπήτας): Δήμιζας, Κάρδαρης, Μανδύλης, Τερζής, Τσέπας, Σκαφίδας, Κόντης (80′ Τσάγκαρης), Κότσι, Σιάννης, Μέλτσι (60′ Σαγανάς), Παπαδόπουλος.