Ακράτητος- ΠΑΟΚ Μάνδρας 2-0

Ασταμάτητος ο πρωτοπόρος Ακράτητος λύγισε στην επανάληψη με 2-0 τον ΠΑΟΚ Μάνδρας χάρη στους αναπληρωματικούς του.

Το σκορ άνοιξε ο Ντάμπος Λ. στο 59’, για να διπλάσιάσει στο 87’ ο Κουκούλης, οι οποίοι μπήκαν στο ματς σαν αλλαγή. Οι νικητές είχαν και δοκάρι με τον Τσιγγόπουλο(82’).

Καλός ο διαιτητής Βάτσιος Α.  στο 79’ απέβαλε τον Γκότση των φιλοξενούμενων με δεύτερη κίτρινη.

Πριν την έναρξη του αγώνα κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του φροντιστή του Ακράτητου Γιάννη Κουρκουτιάδη, που έφυγε πρόσφατα από τη ζωή.

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ: Σαββόπουλος, Αγκάνοβ(61’ Καμπέρης), Ζησούδης(79’ Κουκούλης), Καραπαππάς, Λαυρεντίεβ, Πλαβούκος(46’ Ντάμπος Λ.), Λούτζης, Γκότσης, Ντάμπος Χ., Τσιγγόπουλος, Παρασίδης.

ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ: Τσέπερης, Πανοηλίας, Λάλας, Στέρπης, Δρούγος, Ευαγγέλου, Σακόβ(61’ Μπόνο), Αντωνίου(46’ Κόρμαλης), Μπέλσης, Καζαντζίδης, Παπακωνσταντίνου.