ΑΕ Μοσχάτου – ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδα 5-1

Σαρωτική η ΑΕ Μοσχάτου συνέτριψε την ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδα με 5-1 . Χαρακτηριστικό το γεγονός ότι οι νικητές έπαιζαν από το 29’ με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Φιαμέγκου( 2η κίτρινη κάρτα) .

Το σκορ άνοιξε ο Αθανασόπουλος στο 6’ . Στο 34’ ο Στάμου διπλασίασε τα τέρματα , για να σημειώσουν τρία γκολ στην επανάληψη οι Μοσχατιώτες μέσα σε έξι λεπτά  με τους Στάμο( πέναλτι), Μπαμίχα 53’( πέναλτι) , Τσιφλίδη56’.

Το γκολ της τιμής για τους φιλοξενούμενους σημείωσε ο Μπελανάι στο 62’.

Εξαιρετική η διαιτησία της Λαμπαδαρίου .

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ : Ντεντές, Γκορόγιας, Γιαννόπουλος, Αλτόγλου, Παπαδόπουλος, Ρόγκας( 58’ Κότσι) , Τσιφλίδης, Φιαμέγκος, Στάμος( 54’ Θάνος) , Μπαμίχας, Αθανασόπουλος( 58’ Λάππας)

ΑΕ Μ.ΑΕΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ : Μεϊμάρογλου, Καρασάββας, Κοντογεώργης, Τερεζάκης, Δημητρίου( 52’ Μπελανάι) , Τόρρας, Σαραντάκος, Γάτσος, Παναγάκος, Θεολόγου( 69΄Παπανδρέου) , Τέφας ( 27’ Ξένος).