ΑΕ Μοσχάτου – Ένωση Α.Α. Ρέντη 2-0

Από νωρίς στο πρώτο ημίχρονο η ΑΕ Μοσχάτου εξασφάλισε τη νίκη της επί της Ένωσης Απόλλωνα Ακράτητου Ρέντη, την οποία κατέβαλε με 2-0 και συνεχίζει ακάθεκτη την πορεία της για την άνοδο.

Μόλις στο 4′ οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με τον Μπόλη, για να διπλασιάσει στο 12′ ο Σούφλας, ενώ στην επανάληψη έχασαν και άλλες ευκαιρίες για να διευρύνουν το σκορ.

Οι νικητές ζήτησαν πέναλτι στο 35΄  από τον διαιτητή Λεμπέση σε ανατροπή του Μπόλη . Στο 66’ ακυρώθηκε γκολ του Κάλφα ως οφσάιντ με υπόδειξη του βοηθού Γιαννίκου.

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ: Παπαδόπουλος, Γκορόγιας, Σκορδίλης( 85’ Φόνσος) , Σουλάη, Καραπιπέρης, Κάραβος, Φιαμέγκος( 46’ Ψυλλάκης) , Σούφλας( 81’ Βεζύρης) , Μπόλης, Μπαμίχα, Κάλφας(65′ Μουρελάτος).

ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ: Ζαπάτης, Θηραίος,  Βάκολλης, Παπαθανασίου, Καμαράδος Ε., Κουϊμτσίδης, Μπόγρης( 55’ Καγιάς) Κουτούζος, Μιρντίτα(  85’ Αλεξάν) Καμαράδος Μ. ( 83’  Πέππας) , Πάλλης ( 87΄ Ζεφτερίδης)