Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Άτυχος ο Αστέρας Εξαρχείων στον Άτλα Κυψέλης

1-1 και είχε δύο δοκάρια

Το τελευταίο τέταρτο λεπτά ήταν όλα τα …λεφτά στον αγώνα Άτλαντα Κυψέλης- Αστέρα Εξαρχείων που ήρθε ισόπαλος με σκορ 1-1. Στα τελευταία λεπτά του αγώνα οι θεατές ( περισσότεροι από 100 Εξαρχειώτες) είδαν δύο δοκάρια και δύο πέναλτι.

Οι φιλοξενούμενοι στάθηκαν άτυχοι καθώς είχαν δύο δοκάρια στο 76΄σε σουτ του Χάσκα και στο 79΄σε σουτ του Δανιήλ.

Οι γηπεδούχοι ήταν αυτοί που προηγήθηκαν στο 83 ΄με πέναλτι του Αλεξιάδη για να ισοφαρίσουν οι Εξαρχειώτες πάλι από την άσπρη βούλα με τον Μουζάϊ

Πριν την έναρξη του αγώνα ο Αστέρας Εξαρχείων τίμησε με πλακέτα τον Σάββα Στράτο για την προσφορά του στο ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

Διαιτητές: Τσαγκάρης, Δεληθοδωρής-Γιαννόπουλος

ΑΤΛΑΣ: Πουλίδης, Σλοπεκούροβ, Καμαριάρης, Αθανασόπουλος, Λίτσι, Ιατρούλης (46′ Αλεξιάδης), Γρίβας, Κούτσης (61′ Λαθύρης), Καραχάλιος, Πέκος, Μποσνιάκου

ΑΣΤΕΡΑΣ: Παυλής, Φιλιππόπουλος (90′ Σταματόπουλος), Γκραμπότσκα, Γούλας, Ντάτσης, Ζάχος (76′ λ. τρ. Δροσίου), Σαλτογιάννης, Τσιαντής, Δανιήλ, Ορούτσι (60′ Μουζάι), Χάσκας.