Ε.Π.Σ.Π.

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΠ την Κυριακή 9/10

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΠ την Κυριακή 9/10
Χρ. Ντάρδα

Αναλυτικά οι αγώνες στον Πειραιά την Κυριακή 9/10..

Κυριακή 9 Οκτωβρίου:

 

«Νικολαΐδης»:

 

11 π.µ. Θησέας – Ατρόµητος Κερατσινίου (Ιωαννίδης, Γιαβάσης, Σαββατιανός)

 

1.30 µ.µ. Φαληρικός – Δόξα Πειραιά (Τσαµουρής, Μαρινάκης, Γεωργκόπουλος)

 

4 µ.µ. ΑΕ Νίκαια – Αστέρια Δραπετσώνας (Μαρινάκης, Τσαµουρής, Γεωργακόπουλος)

 

Μοσχάτου:

 

11 π.µ. ΑΟ Μοσχάτου – Νέοι Ευγενείας (Σκαλτσής, Βεκρής, Γιαννίκος)

 

1.30 µ.µ. Πανφαληρικός – Κένταυρος (Βεκρής, Σκαλτσής, Γιαννίκος)

 

4 µ.µ. Αναγέννηση Μοσχάτου – Δίας Κορυδαλλού (Βλαντής Χρ., Λιακόνης, Αναστασίου)

 

Δραπετσώνας : 4 µ.µ. Αγιος Δηµήτριος – Χαλκηδόνα (Ισάνογλου, Χαλβατσάκος, Λουκοβίτης)

 

Σιταποθήκες:

 

11 π.µ. Πανιώνιος Κερ. – Οδηγήτρια (Παπανδριόπουλος, Σγάντζος, Τσουκαράς)

 

4 µ.µ. Μαύρος Αετός – Αµπελακιακός (Ανδρονικίδης, Ζησιµόπουλος, Ντινιωτάκης)

 

Κορυδαλλού:

 

11 π.µ. ΑΟ Κορυδαλλός – Αµφιάλη (Φουρµαράκης, Κοτζαµανίδης, Αργύρης)

 

1.30 µ.µ. Θύελλα Κορυδ. – Πυθαγόρας (Ευδαίµων, Φουρναράκης, Μαραβέλης)

 

4 µ.µ. Αχιλλέας Κορυδ. – Νέοι Δραπετσώνας (Ορφανός, Ευδαίµων, Μαραβέλης)

 

ΑΓΕΤ Χαραυγής: 4 µ.µ. Ολυµπιακός Κερ. – Φοίνικας Αγ. Σοφιάς (Ντουµιτρέσκου, Γιαννέλος, Τσουµάκος)

 

Ρέντη:

 

10.45 π.µ. ΑΟ Πειραιάς – Ανω Νεάπολη (Σιασιάκος, Τσονάκας, Φωτιάδης)

 

1 µ.µ. Αργοναύτης – ΑΕ Αίγινας (Κουροµιχελάκης, Μιχελής, Σιασιάκος)

 

4 µ.µ. Ενωση Ρέντη – Ηφαιστος (Μιχελής, Κουροµιχελάκης, Σινιοράκη)

 

Σαλαµίνας: 4 µ.µ. ΑΕ Σαλαµίνας – Καστέλα (Φιλακούρης, Καρφής, Σταµάτης)

 

Αµπελακίων: 4 µ.µ. Σαλαµινοµάχοι – ΑΕ Περάµατος (Τζιουβέλης, Κουτσουµπού, Φωσκόλου)

 

Παρ. Τζιτζιφιών:

 

10 π.µ. Παντζιτζιφιακός – Προφήτης Ηλίας (Τσουµάκος, Φαγκρίδας, Πολυζοζογόπουλος)

 

1 µ.µ. Ικαρος Καλλ. – Σαρωνικός Αιγ. (Σακκάς, Τζιλίρης, Καληµέρης)

 

4 µ.µ. ΑΟΚ Φαλήρου – Πολυκράτης (Τζιλίρης, Σακκάς, Καληµέρης)

 

Νίκαιας:

 

11 π.µ. Ειρήνη 2005 – ΑΟ Πειραϊκή (Χρυσαΐδης, Κεφαλιάκος Α., Θεολογίτης)

 

1.30 µ.µ. Κύπρος Κορυδ. – Χατζηκυριάκειο (Κεφαλιάκος Α., Χρυσαΐδης, Θεολογίτης)

 

ΣΕΦ:

 

10.30 π.µ. Πορφύρας – Μιθριδάτης (Νικολάου, Τζίκα, Κεφαλιάκος Κ.)

 

1 µ.µ. Πειραϊκός – Αρµενική (Τζίκα, Νικολάου, Κεφαλιάκος Κ)

 

4 µ.µ. ΑΟ Ζέας – Αστέρας Νίκαιας (Γκολές, Ιωαννίδης, Φωτιάδης).

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Π.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Π.

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…..

Αντώνη Δαρζέντα19/10/2017

Πυθαγόρας: « Απαράδεκτοι οι χαρακτηρισμοί του ΑΟ Πειραιά »

Αντώνη Δαρζέντα19/10/2017

Ελεύθερος ο Γκοντόλια από την Δόξα Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα19/10/2017

Τον Σταθινάκη απέκτησε ο Ερμής Κορυδαλλού

Αντώνη Δαρζέντα19/10/2017

Μπαζίνας αντί Τσαγδή στον ΑΣ Δραπετσώνας

Αντώνη Δαρζέντα19/10/2017

Στο 92’ η Χαραυγή 1-0 τον Ήφαιστο Σκόρερ ο Ηλιόπουλος

Αντώνη Δαρζέντα19/10/2017

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…..

Αντώνη Δαρζέντα18/10/2017

Ηρακλής Νικαίας : « Δεν επιτρέπουμε σε κανένα να αμφισβητήσει το ήθος και την αξιοπρέπεια μας »

Αντώνη Δαρζέντα17/10/2017

Κ. Κριμιτζάς : « Ο Αργοναύτης θα βρει τον δρόμο του»

Αντώνη Δαρζέντα17/10/2017