stoplekto

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά(25-26/11)

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά(25-26/11)
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 25/11/17 15:00
2. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
3. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00
4. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
5. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/11/17 15:00
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 26/11/17 15:00
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 25/11/17 15:00
9. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 12:30
10. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/11/17 12:30
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/11/17 12:30
12. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00
13. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
14. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
20. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/11/17 15:00
21. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 10:00
22. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/11/17 10:00
23. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/11/17 12:30
24. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 26/11/17 12:30
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/11/17 15:00
27. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:15
28. ΘΗΣΕΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/11/17 10:00
29. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 12:30
30. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 26/11/17 12:30
31. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/11/17 12:30
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
34. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/11/17 15:15
35. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 10:00
36. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 26/11/17 10:00
37. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 26/11/17 10:00
stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Τέλος ο Γ. Πασιάκος από τους Νέους Ευγενείας

Αντώνη Δαρζέντα23/10/2018

Με …νταηλίκι η Θύελλα  Μοσχάτου 7-0 τα Αστέρια  στη Δραπετσώνα Τέσσερα γκολ ο Νταής!!!

Αντώνη Δαρζέντα22/10/2018

Η ανεκτικότητα του Χρέλια χάλασε το παιχνίδι….

Φώτη Περιφάνη22/10/2018

Ξεκίνησε η νέα σχολή διαιτησίας στην ΕΠΣΔΑ

Φώτη Περιφάνη22/10/2018

Οι αγώνες Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο(27-28/10)- Την Τετάρτη 24/10 το εξ αναβολής Νέα Πέραμος- Πανελευσινιακός

Φώτη Περιφάνη22/10/2018

Ο Βύζας Μεγάρων συγχαίρει τη διαιτησία του Ντάουλα – Ευχαριστεί και την φιλοξενία του Πανελευσινιακού

Φώτη Περιφάνη22/10/2018
error: Content is protected !!