A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ 29/30-10

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ 29/30-10
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30
32. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/09/18 16:30
33. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 30/09/18 16:30
34. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 30/09/18 16:30
35. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 30/09/18 16:30
36. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30
37. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 30/09/18 16:30
38. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30
40. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/09/18 16:30
41. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 29/09/18 16:30
42. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30
43. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 30/09/18 11:00
44. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 30/09/18 16:30
45. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30
46. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/09/18 16:30
48. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 29/09/18 16:30
49. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/09/18 16:30
50. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 30/09/18 16:30
51. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 30/09/18 16:30
52. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 30/09/18 16:30
53. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30
54. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 30/09/18 16:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 29/09/18 16:30
56. ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 29/09/18 16:30
57. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/09/18 16:30
58. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30
59. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 29/09/18 16:30
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 30/09/18 16:30
61. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30
62. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 30/09/18 16:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/09/18 16:30
64. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 29/09/18 16:30
65. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:30
66. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 29/09/18 16:30
67. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/09/18 11:00
68. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 30/09/18 16:30
69. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 30/09/18 16:30
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 29/09/18 16:30
71. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/09/18 16:30
72. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 30/09/18 11:00
73. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 30/09/18 11:00
74. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/09/18 16:30
75. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 30/09/18 16:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 29/09/18 16:30
77. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 30/09/18 11:00
78. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 30/09/18 11:00
79. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 30/09/18 11:00
80. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 30/09/18 12:00
81. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 30/09/18 16:30
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/09/18 16:30
83. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/09/18 11:00
84. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 30/09/18 11:00
85. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 30/09/18 11:00
86. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 30/09/18 11:30
87. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/09/18 14:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 29/09/18 16:30
89. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 29/09/18 16:30
90. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 30/09/18 11:00
91. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 30/09/18 11:00
92. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/09/18 16:30
93. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/09/18 16:45
A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Γεωργουλόπουλος: Δεν ήμασταν αποτελεσματικοί

Κυριάκου Παντζαρίδη15/10/2018

Αποχώρηση Βενάκη από τον Άγιαξ Ταύρου

Κυριάκου Παντζαρίδη15/10/2018

Γ.Σ. Αργυρούπολης-Κηφισιά 1-1 (vid)

Κυριάκου Παντζαρίδη15/10/2018

Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Αγία Παρασκευή 1-4

Κυριάκου Παντζαρίδη15/10/2018

Νέα Ιωνία-ΑΟ Ιλίου 0-0

Κυριάκου Παντζαρίδη15/10/2018

Διπλό στο Βύρωνα και κορυφή για Ηράκλειο

Κυριάκου Παντζαρίδη15/10/2018
error: Content is protected !!