A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
3. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/01/18 15:00
4. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 15:00
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/01/18 15:00
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 07/01/18 15:00
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 07/01/18 15:00
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/01/18 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
11. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00
15. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/01/18 15:00
16. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 07/01/18 15:00
17. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/01/18 15:00
18. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 07/01/18 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
19. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00
21. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/01/18 15:00
23. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 07/01/18 11:00
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/01/18 15:00
25. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/01/18 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/01/18 15:00
29. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/01/18 15:00
30. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00
31. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/01/18 15:00
33. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/01/18 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00
38. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00
41. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/01/18 11:00
42. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/01/18 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
43. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/01/18 15:00
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/01/18 09:00
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/01/18 09:30
46. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00
47. ΠΟΨ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00
48. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/01/18 12:00
49. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/01/18 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/01/18 11:00
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00
52. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 07/01/18 11:00
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/01/18 11:00
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/01/18 11:00
55. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/01/18 12:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
56. ΑΡΙΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/01/18 15:00
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/01/18 09:00
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 07/01/18 11:30
60. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/01/18 12:00
61. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/01/18 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/01/18 15:00
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/01/18 11:00
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00
66. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/01/18 11:00
67. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 07/01/18 15:00

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

31 Ιουλίου ξεκινάει ο Χολαργός

Κυριάκου Παντζαρίδη20/06/2018

Συστάθηκε σε σώμα η νέα διοίκηση της Ηλιούπολης

Κυριάκου Παντζαρίδη20/06/2018

Παρελθόν ο Μπακόλας από τον Αθηναϊκό

Κυριάκου Παντζαρίδη19/06/2018

Τέλος ο Καρακώστας από την Κηφισιά

Κυριάκου Παντζαρίδη19/06/2018

Ανακοινώθηκαν τα φιλικά του Χολαργού

Κυριάκου Παντζαρίδη19/06/2018

«Έδεσε» και Γερώνυμο ο Χολαργός

Κυριάκου Παντζαρίδη19/06/2018