A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/12/17 15:00
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00
9. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00
10. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 15:00
11. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00
12. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
14. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/12/17 15:00
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00
18. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:00
19. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/12/17 15:00
20. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/12/17 11:00
24. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 17/12/17 11:30
25. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00
26. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/12/17 15:00
27. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00
28. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00
31. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00
32. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/12/17 15:00
33. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 15:00
34. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00
35. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/12/17 15:00
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00
38. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 15:00
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
40. ΒΥΡΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00
41. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00
42. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00
43. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00
44. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΟΨ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00
47. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00
48. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 12:00
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00
50. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 15:00
51. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
53. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
54. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 09:30
55. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/12/17 11:00
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 12:00
57. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 15:00
60. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 09:00
61. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/12/17 11:00
62. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 12:00
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:15
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/12/17 15:00
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 09:00
66. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 09:00
67. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 11:00
68. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/12/17 15:00
69. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Η νίκη της Κηφισιάς σε βίντεο

Κυριάκου Παντζαρίδη24/09/2018

Λιέας στα Πετράλωνα

Κυριάκου Παντζαρίδη24/09/2018

Χολαργός-Χαλάνδρι 2-0

Κυριάκου Παντζαρίδη24/09/2018

Αγιοι Ανάργυροι-Προοδευτική 0-0

Κυριάκου Παντζαρίδη23/09/2018

Γ.Σ. Αργυρούπολης-Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 3-1

Κυριάκου Παντζαρίδη23/09/2018

Θύελλα Αγίου Δημητρίου-Δόξα Βύρωνος 3-0

Κυριάκου Παντζαρίδη23/09/2018
error: Content is protected !!