A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (25/26-11)

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (25/26-11)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/11/17 15:00
9. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/11/17 15:00
10. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
11. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 26/11/17 15:00
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
13. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00
15. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/17 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
17. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00
18. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/11/17 15:00
19. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/11/17 15:00
20. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/17 15:00
21. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:00
22. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 26/11/17 15:00
23. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/11/17 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00
25. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/11/17 15:00
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 25/11/17 15:00
27. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 26/11/17 11:00
28. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/11/17 11:00
29. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
30. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
33. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
34. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/11/17 15:00
35. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/17 15:00
36. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00
37. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
38. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 26/11/17 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/17 15:00
41. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
42. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/11/17 15:00
44. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 15:00
45. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00
46. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00
48. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/11/17 15:00
49. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/11/17 09:00
50. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 09:00
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/17 09:30
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 09:30
53. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/11/17 15:00
56. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 26/11/17 11:00
57. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 26/11/17 11:00
58. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/11/17 11:00
59. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 26/11/17 09:30
61. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:00
62. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/17 11:00
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/11/17 12:00
64. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00
65. ΑΡΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00
67. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/17 15:00
68. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/11/17 11:00
69. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 12:00
70. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 26/11/17 15:00
71. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 15:00

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Κιούρκος: «Να κλείσουμε με νίκη τη σεζόν»

Κυριάκου Παντζαρίδη15/12/2017

Τρανός: «Να παραμείνουμε πρώτοι»

Κυριάκου Παντζαρίδη15/12/2017

Μηλιάς: «Δεν έχουμε δικαίωμα για άλλη απώλεια»

Κυριάκου Παντζαρίδη15/12/2017

Ταμπραντζης: «Παρουσιάζει βελτίωση ο Χολαργός»

Κυριάκου Παντζαρίδη15/12/2017

Τσαμόπουλος: «Επικίνδυνος ο αντίπαλος»

Κυριάκου Παντζαρίδη15/12/2017

Μπακογιάννης: «Μόνο νίκη με τον Άρη Πετρούπολης»

Κυριάκου Παντζαρίδη15/12/2017
error: Content is protected !!