Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα στην Αθήνα 8/9-10

Το πρόγραμμα στην Αθήνα 8/9-10
Χρ. Ντάρδα

Από την ΕΠΣ Αθηνών ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 8 και 9/10. Αναλυτικά οι αγώνες:

 

Σάββατο (8/10), ώρα έναρξης 16:00

 

Α΄ κατηγορία

1ος όμιλος

 

Δημοτικό Ιλίου: Ιάσωνας – Παλαιό Φάληρο

Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Ήφαιστος

Καματερού: Καματερό – Χαραυγιακός

Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Αστέρας Ζωγράφου

Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – ΑΠΟ Κηφισιάς

 

Α΄ κατηγορία

2ος όμιλος

 

Αγίου Δημητρίου: Άγιος Δημήτριος – Πανερυθραϊκός

Πεύκης: Πεύκη – Ανθούπολη

Χωράφας: Άγιος Ιερόθεος – Δόξα Βύρωνα

 

Β΄ κατηγορία

1ος όμιλος

 

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Αλσούπολη

Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Κολωνός

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Διαγόρας – Θρίαμβος Αθηνών

Υμηττού: Υμηττός – Πανιώνιος Καισαριανής

 

Β΄ κατηγορία

2ος όμιλος

 

Hφαίστου: Ιπποκράτης – Χαλάνδρι

Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Κένταυρος

«Τ. Χαραλαμπίδης»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ποσειδώνας

 

Β΄ κατηγορία

3ος όμιλος

 

Βριλησσίων: Βριλήσσια – Α.Ε. Αιγάλεω

Γουδή: Άγιος Θωμάς – Κουκάκι

Κυψέλης: Γκυζιακός – Πατήσια

Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Χρυσούπολη

Ρουφ: Πετράλωνα – Παγκράτι

«Σ. Αγγελόπουλος»: Πέρα Κλουμπ – Βύρωνας

Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Αναγέννηση Πετρούπολης

 

Γ΄ κατηγορία

1ος όμιλος

 

Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Άτλας Κυψέλης

Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Α.Ε. Περιστερίου

Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Αετός Καλλιθέας

 

Γ΄ κατηγορία

2ος όμιλος

 

Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Κορωνίδα

Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Ολυμπιακός Κυψέλης

 

Γ΄ κατηγορία

3ος όμιλος

 

Ακαδημίας Πλάτωνα: Άφοβος – Α.Ε. Ιλίου

Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Νέα Σμύρνη

 

Κυριακή (9/10)

 

Α΄ κατηγορία

1ος όμιλος

 

Γαλατσίου (16:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Α.Ε. Μεταμόρφωσης

Δημοτικό Βύρωνα (16:00): Αθηναϊκός – Α.Ε. Ηρακλείου

 

Α΄ κατηγορία

2ος όμιλος

 

Ρουφ (16:00): Πανθησειακός – Άγιοι Ανάργυροι

«Σ. Αγγελόπουλος» (16:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Πράσινα Πουλιά

«Τ. Χαραλαμπίδης» (16:00): Χαϊδάρι – Θύελλα Αγίου Δημητρίου

Χολαργού Α΄ (16:00): Χολαργός – Άρης Πετρούπολης

Χρυσούπολης (16:00): Αττικός – Ένωση Βοτανικού

 

Β΄ κατηγορία

1ος όμιλος

 

Αργυρούπολης Α΄ (16:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Μαρούσι

Ηλιούπολης Β΄(16:00): Φωστήρας Ηλιούπολης – Τόλμη

Πετρούπολης Γ΄(16:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Άτταλος

Χολαργού Β΄(16:00): Παπάγος –Καλαμάκι

 

Β΄ κατηγορία

2ος όμιλος

 

Ακαδημίας Πλάτωνα (16:00): Λαρισαϊκός – Παράδεισος

Γλυφάδας (16:00): Τερψιθέα – Λαύρα

Κυψέλης (16:00): Αστέρας Εξαρχείων – Χαλκηδονικός

Χαλανδρίου (16:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ορφέας

Χωράφας (16:00): Φοίνικας Περιστερίου – Αθηναΐδα

 

Β΄ κατηγορία

3ος όμιλος

 

Νήαρ Ηστ (11:00): Φωστήρας Καισαριανής – Ακάδημος

 

Γ΄ κατηγορία

1ος όμιλος

 

Δημοτικό Βύρωνα (16:00): Άρης Βύρωνα – Ιεράπολη

Δημοτικό Ιλίου (16:00): Α.Ο. Ιλίου – Προμηθέας

Κυψέλης (10:00): Κρόνος Αθηνών – Αίας Αθηνών

Ρουφ (11:00): Δάφνη Αθηνών – Πράσινα Πουλιά

«Τ. Χαραλαμπίδης» (11:00): Δάσος – Αμπελόκηποι

 

Γ΄ κατηγορία

2ος όμιλος

 

Αγίων Αναργύρων (16:00): Πήγασος – Λυκόβρυση

Δημοτικό Ηρακλείου (16:00): Ερμής Ειρήνη – Ταταύλα

Ηφαίστου (11:00): Ηρακλής Περιστερίου – Κεραμεικός

Κυψέλης (13:00): Τριφυλλιακός – Ιλίσια 2004

Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Άμιλλα

«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Κοψαχείλα – ΠΟΨ

 

Γ΄ κατηγορία

3ος όμιλος

 

Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Πλάτωνας – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας

Κάτω Αχαρνών (12:00): Απόλλων 2006 – Αίμος

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Νέα Ζωή – Α.Ο. Κωφών

Υμηττού (16:00): Αρίωνας – Καισαριανή

Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Αρμενική

Χωράφας (11:00): Απόλλων Περιστερίου – Θύελλα Περιστερίου

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Α.

Κιούρκος: «Για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα κοντρα στον Άρη Πετρούπολης»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Τσαμόπουλος: «Να παραμείνουμε προσγειωμένοι»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην Α’ ΕΠΣΑ

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Γκλεγκλές: «Να μάθουμε από τα λάθη μας»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Τέλος ο Πολυμέρης από τον Εθνικό Αστέρα

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Σταμπουλίδης: «Να διαχειριστούμε την κατάσταση»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017