Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στους αγώνες κυπέλλου της ΕΠΣΔΑ..

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στους αγώνες κυπέλλου της ΕΠΣΔΑ..
Χρ. Ντάρδα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές στους αγώνες της πρώτης φάσης του κυπέλλου στην ΕΠΣ Δυτικής Αττικής..17-18/9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κύπελλο(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 17/09/11 16:00 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΑΣ Χ.
2. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
– ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΔΗΜ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ Σάββατο 17/09/11 16:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
3. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
– ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΝΗΘ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΡΟΥ Σάββατο 17/09/11 16:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
4. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΙΛΙΩΝ Σάββατο 17/09/11 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.
5. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
– Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 17/09/11 16:00 ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.
6. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
– Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 17/09/11 16:00 ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
– ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 17/09/11 16:00 ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.
8. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 18/09/11 11:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ Α.
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ
– ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 18/09/11 11:00 ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΝΑΚΟΣ Π.
10. ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 18/09/11 16:00 ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΤΖΩΡΑΣ Σ.
11. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
– ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 18/09/11 16:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
– ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 18/09/11 16:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.


Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Θρασύβουλος- ΑΕ Ζεφυρίου 1-1

Φώτη Περιφάνη21/02/2018

Κόβει την πίτα του ο Ίκαρος Νεοκτίστων

Φώτη Περιφάνη20/02/2018

Αύριο(21/2) η συνέχεια του Θρασύβουλος- ΑΕ Ζεφυρίου(1-1)

Φώτη Περιφάνη20/02/2018

Οι αγώνες στη Β’ ΕΠΣΔΑ(18/2)

Φώτη Περιφάνη18/02/2018

Πυρρίχιος- Θρασύβουλος 0-0

Φώτη Περιφάνη18/02/2018

Ακράτητος- ΠΑΟΚ Μάνδρας 3-1

Φώτη Περιφάνη18/02/2018
error: Content is protected !!