Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Το κύπελλο στην ΕΠΣΔΑ την Κυριακή 25/9…

Το κύπελλο στην ΕΠΣΔΑ την Κυριακή 25/9…
Χρ. Ντάρδα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του κυπέλλου της Ένωσης ποδοσφαιρικών Σωματείων Δυτικής Αττικής την Κυριακή 25/9..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι Αγώνες του Κυπέλλου της ΕΠΣΔΑ την Κυριακή 25/9…
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΝΗΘ
– ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 25/09/11 11:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.
2. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 25/09/11 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
3. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
– ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 25/09/11 11:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ Ν.
4. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
– ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 25/09/11 11:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.
5. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
– ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 25/09/11 16:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.
6. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
– ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 25/09/11 16:00 ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.
7. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 25/09/11 16:00 ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.
8. ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 25/09/11 16:00 ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΗΛΙΑΣ Χ.
9. ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
– ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΒΙΛΙΩΝ Κυριακή 25/09/11 16:00 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
10. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
– ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΤ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΡΟΥ Κυριακή 25/09/11 16:00 ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΕΓΚΟΥ Σ.


 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Οι αγώνες στη Β’ ΕΠΣΔΑ(15/10)

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Μικρασιατική- ΑΕ Ζεφυρίου 4-0

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Ζοφριά- Πανελευσινιακός 2-0

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Επιβλητικός ο Βύζας Μεγάρων, 4-0 τον Σκορπιό Φυλής

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (14-15/10)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ15/10/2017

Θρασύβουλος- Πυρρίχιος 0-0

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Ίκαρος Νεοκτίστων- Λέων 2-0

Φώτη Περιφάνη14/10/2017

Ερμής Άνω Λιοσίων- Αστέρας Άνω Λιοσίων 4-2

Φώτη Περιφάνη14/10/2017

Άτταλος Νέας Περάμου- Ηρακλής Ελευσίνας 5-3

Φώτη Περιφάνη14/10/2017