Ε.Π.Σ.Α.

Το κύπελλο στην Αθήνα

Το κύπελλο στην Αθήνα
Χρ. Ντάρδα

Την Τετάρτη 28/9 και ώρα 16:00 θα διεξαχθούν οι αγώνες της 3ης φάσης του κυπέλλου ΕΠΣΑ. Το πρόγραμμα θα ολοκληρωθεί την Τετάρτη(5/10).

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι -Δόξα Βύρωνα

Αγίας Παρασκευής: Αγία Παρασκευή – Θύελλα Αγίου Δημητρίου

Αργυρούπολης Α΄: Λαύρα – Άγιαξ Ταύρου

Γαλατσίου: ΠΑΣ Γαλάτσι – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου

Γουδή: Άγιος Θωμάς – Α.Ε. Ηρακλείου

ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Φωστήρας Αθηνών

Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω: Α.Ο. Αιγάλεω – Σούρμενα

Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Αθηναϊκός – Άτλας Κυψέλης

Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Πήγασος

Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – Γ.Σ. Αργυρούπολης

Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Άγιος Δημήτριος

Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Νέα Ιωνία

Ηφαίστου: Ήφαιστος – Τράχωνες

Καματερού: Καματερό – Άρης Πετρούπολης

Μελισσίων: Μελίσσια – Πανθησειακός

Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Ελευθερούπολη

Νήαρ Ηστ: Καισαριανή – Α.Ο. Περιστερίου

Ρουφ: Βοτανικός – Αστέρας 2004

«Τ. Χαραλαμπίδης»: Χαϊδάρι – Λαρισαϊκός

Υμηττού: Υμηττός – Αστέρας Ζωγράφου

Χρυσούπολης: Αττικός – Άγιος Ιερόθεος

Χωράφας: Ανθούπολη – Χολαργός

 

Τετάρτη (5/10), ώρα έναρξης 15:30

Γαλατσίου: Πατήσια – Πανιώνιος Καισαριανής

Μελισσίων: Ακάδημος – Ελπιδοφόρος

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Ελπίδα

Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Ιάσωνας

Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη Πετρούπολης – Λυκόβρυση

Πεύκης: Πεύκη – Χαλάνδρι

«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – Κεραυνός Πετρρούπολης

Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Φωστήρας Καισαριανής

Χαλανδρίου: Παράδεισος – Φωστήρας Ηλιούπολης

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Α.

Το Ηράκλειο δίνει εξηγήσεις για τα γεγονότα με τον ΠΑΟ Ρουφ

Κυριάκου Παντζαρίδη22/11/2017

Οι ομάδες που βρίσκονται στους «8» του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Κυριάκου Παντζαρίδη22/11/2017

Ηράκλειο-Πετράλωνα 2-0

Κυριάκου Παντζαρίδη22/11/2017

Ερασιτέχνες Πανιωνίου-Αγία Παρασκευή 2-2 (2-3 παράταση)

Κυριάκου Παντζαρίδη22/11/2017

Κηφισια-Άγιος Δημήτριος 1-0

Κυριάκου Παντζαρίδη22/11/2017

Φωστήρας-Πεύκη 4-1

Κυριάκου Παντζαρίδη22/11/2017