Ε.Π.Σ.Α

Στην παράταση ο Άτλας 4-3 τον Κεραυνό Αγ.Βαρβάρας

Χρειάστηκαν 120 ολόκληρα λεπτά για να πάρει την νίκη τελικα  ο Άτλας Κυψέλης  και να κάμψει την αντίσταση του Κεραυνού Αγ. Βαρβάρας τον οποίο κέρδισε με 4-3 . Ο κανονικός αγώνας τελείωσε ισόπαλος 3-3.

Ο Καναρίδης με πέναλτι στο 25΄ έκανε το 0-1, για να ισοφαρίσει στο 35′ ο Καραχάλιος, ενώ στο 57′ ο Σταυρόπουλος πέτυχε το 2-1.

Ο Λαθούρας στο 65΄ έκανε το 3-1, αλλά στο 70΄ μείωσε ο Μακρής σε 3-2, κι ο Καναρίδης στις καθυστερήσεις έστειλε το ματς στην παράταση.

Στο 108′ ο Σταυρόπουλος διαμόρφωσε το τελικό 4-3.

Διαιτητές ήταν οι Καλογερόπουλος, Ευθυμίου και Καρακώστας

ΑΤΛΑΣ: Τζάμος, Καραμεδάκης, Δόκος, Αθανασόπουλος, Μπάρδι (56′ Μπίτας), Τελάι, Σαμαράς (50′ Ιατρούδης), Σταυρόπουλος, Καραχάλιος, Δέκος, Γόγος (46′ Λαθούρος)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ: Γουσέτης, Γεωργίου, Αθανασίου Δ., Σταύρου Θ., Δημητρίου, Πατσατζόγλου, Ζαμπίκης (54′ Παϊτέρης), Κούτρας (59’Σταύρου Π.), Μακρής, Καναρίσδης, Παναγόπουλος (64′ Αθανασίου Λ.)