stoplekto

Ποιοι σφυρίζουν στα παιχνίδια της ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο 8-9/10..

Ποιοι σφυρίζουν στα παιχνίδια της ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο 8-9/10..
Χρ. Ντάρδα

Αναλυτικά οι διαιτητές στους αγώνες πρωταθλήματος της ΕΠΣΑ το Σαββατοκύριακο…

Σάββατο 8 Οκτωβρίου(4 µ.µ.)

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Αλσούπολη (Κουτσογιάννος, Γούναρης-Ασπρος)

Αγιος Δηµήτριος-Πανερυθραϊκός (Τάσης, Γεωργιάδης Π.-Κουντουρέλλης)

Αφοβος-ΑΕ Ιλίου (Ταρανάς, Χατζηγεωργίου-Δασκαλάκης)

ΑΟ Αργυρούπολης-Νέα Σµύρνη (Γεωργιάδης Κ., Παλκογιάννης-Τζελέπης)

Βριλήσσια-ΑΕ Αιγάλεω (Χρυστοδούλου, Περράκης-Τσολακίδης)

Αγιος Θωµάς-Κουκάκι (Κοκαρίδας, Κεφαλάς-Μπατζιόπουλος)

Ιάσων-Παλαιό Φάληρο (Γαβρίλης, Ντάλλας-Μεϊντανάς)

Κηφισιά 2010-Κορωνίδα (Ιωαννίδης, Τσαλίκης-Σταυρουλάκης)

Διάνα Ηλ.-Ηφαιστος Περ. (Ζαραβίνος, Καρκοβίρης-Ρηγόπουλος)

Ιπποκράτης-Χαλάνδρι (Σύψας, Μπαϊρακτάρης-Σωτηρόπουλος)

Νίκη Αλίµου-Ατλας Κυψέλης (Συναΐτης, Λειβαδιώτης-Κιοσές)

Καµατερό-Χαραυγιακός (Χαλδαίος, Απτόσογλου-Δόσης)

Απόλλων Χαλ.-ΑΕ Περιστερίου (Κορωνιός, Σωµαρακάκης-Μπάικας)

Γκυζιακός-Πατήσια (Σκούρας, Δεληθοδωρής-Τεγονίκος)

Νεοπεντελικός-Κολωνός (Φωτόπουλος Ν., Τάµαλης-Κάτοικος)

Διαγόρας-Θρίαµβος Αθ. (Μπάµπας, Λυµπερόπουλος-Λαµπαδοχυτός)

Ελευθερούπολη-Αστέρας Ζωγρ. (Κοσικίδης, Κουτσόγιαννος Ν.-Γουρνάκης)

Αγία Ελεούσα-Κένταυρος Βριλ. (Μαχαίρας Ε., Πολίτης-Τζιµούρτος)

Ειρήνη Πετρ.-Χρυσούπολη (Νικολαδός, Τζάκος-Γεωργής)

Πεύκη-Ανθούπολη (Ιωσηφίδης, Χαλιάσος-Γκαβέρας Γ.)

Πετράλωνα-Παγκράτι (Κόλλιας, Βέκιου-Κουκλάκη)

Πέρα Κλουµπ-Βύρωνας (Νιδριώτης, Γουρνιάς-Γιαννόπουλος)

Θρίαµβος Χαϊδ.-Ποσειδών Γλυφ. (Τζαγκαράκης, Κορτέσης-Μπαζακούλας)

Φοίνικας Καλλ.-Ολυµπιακός Κυψ. (Μπάστας, Ευθυµίου-Βουδούρης)

Υµηττός-Πανιώνιος Καισ. (Καλογερόπουλος Ι., Τσιλιπάνος-Ντάουλας)

Αρης Χολαργού-Αετός Καλλ. (Καραµπέκιος, Μαχαίρας Κ.-Νικλητσιώτης)

Κηπούπολη-Αναγέννηση Πετρ. (Μάνθος, Λεοντακιανάκος-Σαµοΐλης)

Αγιος Ιερόθεος- Δόξα Βύρωνα (Τσουκαλάς, Βασιλάκης-Τσάγκαρης).

 

Κυριακή 9 Οκτωβρίου

 

Πήγασος Πατησίων-Λυκόβρυση (Λιαµπότης, Καλογερόπουλος Ι.-Παπανικολάου)

Πλάτων-Κεραυνός Αγ. Βαρβ. (Τσάγκαρης, Μπαλοδήµος-Ραλλής)

Λαρισαϊκός-Παράδεισος (Γεωργής, Δεληθοδωρής-Μεϊντανάς),

ΓΣ Αργυρούπολης-Μαρούσι (Λαµπρόπουλος, Γουρνάκης-Μπατζιόπουλος)

ΠΑΣ Γαλάτσι-ΑΕ Μεταµόρφωσης (Περράκης, Τουµπακάρης-Μπαµπάς)

Τερψιθέα-Λαύρα Αργυρ. (Παπαγεωργίου, Τσιλιπάνος-Γρίµµας)

Αρης Βύρωνα-Ιεράπολη (Πλακίδας, Μυτανίδης-Μπύρος)

Ερµής Ηρακλείου-Ταταύλα (Κεφαλάς, Εµερζίδης-Παπαναγιώτου)

Αθηναϊκός-Ηράκλειο (Χαρίτος, Ακρίβος-Ελευθερίου)

ΑΟ Ιλίου-Προµηθέας (Νικόπουλος, Δενδρινός-Ιντρίσοβ)

Φωστήρας Ηλ.-Τόλµη Περιστ. (Τσολάκης, Ιωαννίδης-Συναΐτης)

Ηρακλής Περιστ.-Κεραµεικός (Μουτάφης Χ., Κούστας-Περτέσης)

Απόλλων 2006-Αίµος Πετρ. (Λυµπερόπουλος, Τζέπα-Μαρώσης)

Κρόνος Αθηνών-Αίας Αθηνών (Σωµαρακάκης, Βαµιανάκης-Σαράκης)

Τριφυλλιακός-Ιλίσια 2004 (Μπάικας, Λάσπας-Καρακώστας)

Αστέρας Εξ.-Χαλκηδονικός (Γεωργιάδης Π., Λεοντακιανάκος-Σύψας)

Νέα Ζωή Μετ.-ΑΟ Κωφών (Ρεσίτης, Μπακάκη-Αθανασίου)

Φωστήρας Καισ.-Ακάδηµος (Αντωνίου, Νάρης-Φωτόπουλος Α.)

Κρόνος Αιγάλεω-Αµιλλα Περιστ. (Γουρνιάς, Ντούκας-Ξιφάρας)

Κεραυνός Πετρ.-ΑΟΝΦ Ατταλος (Καρκοβίρης, Πασπάτης-Καραγιάννης)

Δάφνη Αθηνών-Πράσινα Πουλιά (Μουτάφης Δ., Πέρρος-Κότσικος)

Πανθησειακός-Αγιοι Ανάργυροι (Παπαπέτρου, Δανέζης-Χριστοδούλου)

Κοψαχείλα-ΠΟ Ψυχικού (Στυλιανόπουλος, Μητροφάνης-Δήµος)

Δάφνη Παλ. Φαλήρου-Ολυµπιακός Λιοσίων (Νταούλας, Κοσµάς-Απόκοτος)

Δάσος Χαϊδ.-Αµπελόκηποι (Τσολακίδης, Μυλωνάκης-Κασσιµάτης)

Χαϊδάρι-Θύελλα Αγ. Δηµ. (Μπαϊρακτάρης, Ταρανάς-Νικολαδός)

Αρίων-ΓΣ Καισαριανής (Αραβίδης, Υφαντής-Χρηστάκος Θ.)

Ατρόµητος Χαλ.-Ορφέας Αιγάλεω (Ευθυµίου, Αδαµόπουλος Κ.-Βασιλάκης)

Χολαργός-Αρης Πετρ. (Ευαγγέλου-Γεωργαράκος-Καρατζίκας)

Παπάγος-Καλαµάκι (Κατοίκος, Σκούρας-Κορωνιός)

Γαλαξίας-Αρµενική (Μπιτσακάκης, Καρποντίνης-Χρηστάκος Π.)

Αττικός-Ενωση Βοτανικού (Σφακιανάκης, Κουντουρέλλης-Νακόπουλος)

Απόλλων Περιστ.-Θύελλα Περιστ. (Τσεσµελής, Ζήσου-Καρασαββίδης)

Φοίνικας Περιστ.-Αθηναΐδα (Ρηγόπουλος, Τζάκος-Τσαλίκης).

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Πειραιώτικα με τον Αντώνη….

Αντώνη Δαρζέντα22/11/2017

Παραιτήθηκε ο Αταγιάν από την ΑΕ Μ. Αετού Ολυμπιάδα

Αντώνη Δαρζέντα22/11/2017

Πάνοπλη η Ζωφριά

Φώτη Περιφάνη22/11/2017

Μ. Σκλάβος: » Θα παλέψουμε για το καλύτερο με Καραβά»

Φώτη Περιφάνη21/11/2017

Οι διαιτητές και παρατηρητές των αυριανών(22/11) αγώνων Κυπέλλου Πειραιά

Φώτη Περιφάνη21/11/2017

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά(25-26/11)

Φώτη Περιφάνη21/11/2017