Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Ο 3ος Όμιλος της Β’ ΕΠΣΑ

Ο 3ος Όμιλος της Β’ ΕΠΣΑ

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

 

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Γιαννόπουλος: «Σοβαροί και πειθαρχημένοι στο στόχο»

Κυριάκου Παντζαρίδη07/11/2018

Δείπνο στην Αγία Ελεούσα

Κυριάκου Παντζαρίδη05/11/2018

Τερψιθέα-ΑΕ Ζεφυρος 2-0

Κυριάκου Παντζαρίδη04/11/2018

Γαλάτσι-Ανθούπολη 1-1

Κυριάκου Παντζαρίδη04/11/2018

Βριλήσσια-Θρίαμβος Αθηνών 0-2

Κυριάκου Παντζαρίδη04/11/2018

Ανακοίνωσε Αγγελόπουλο το Καματερό

Κυριάκου Παντζαρίδη02/11/2018