Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Ο 2ος Ομιλος της Β’ ΕΠΣΑ

Ο 2ος Ομιλος της Β’ ΕΠΣΑ

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΕΥΚΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΥΚΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΒΥΡΩΝ
ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΒΥΡΩΝ – ΠΕΥΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΒΥΡΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΥΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΥΚΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΥΡΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΥΡΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ
ΒΥΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΒΥΡΩΝ
ΠΕΥΚΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΕΥΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ – ΒΥΡΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ
ΒΥΡΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

 

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΒΥΡΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ

 

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ
ΒΥΡΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Δείπνησαν στο Καματερό

Κυριάκου Παντζαρίδη21/09/2018

Οι διαιτητές της ΕΠΣΑ για την 1η αγωνιστική σε Α’ και Β’ κατηγορία

Κυριάκου Παντζαρίδη20/09/2018

Ντιντίφας στην Αθηναϊδα

Κυριάκου Παντζαρίδη19/09/2018

Αγιασμός στην Αγία Ελεούσα την Παρασκευή 21/9

Κυριάκου Παντζαρίδη19/09/2018

Ντάρβις στην Ελευθερούπολη

Κυριάκου Παντζαρίδη19/09/2018

Ανακοίνωσε Ζούκα η Κηπούπολη

Κυριάκου Παντζαρίδη18/09/2018
error: Content is protected !!