A' Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητής του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (18, 19/11)

Οι διαιτητής του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (18, 19/11)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
10. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
11. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
12. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
13. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
14. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
15. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
17. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
18. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
19. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.
20. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
21. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
22. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
25. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
26. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.
27. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 19/11/17 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.
28. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
29. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
31. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
33. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
34. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
35. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΙΩΤΗ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.
36. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
37. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
38. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
39. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
41. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
42. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
43. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.
44. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
46. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
47. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
49. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
50. ΠΟΨ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.
52. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 11:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
53. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.
54. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
56. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
57. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.
59. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
60. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.
62. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
63. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
64. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.
65. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
66. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.
68. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
69. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
70. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
71. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
72. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Ανακοίνωσε Πατινιώτη η Διάνα Ηλιούπολης

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Θρίαμβος Χαϊδαρίου: Τέλος εποχής για Αποστολόπουλο

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Συμφωνία με Α. Ζώγκο ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Ελεύθερος ο Δημόπουλος από τον Άρη Πετρούπολης

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Ανακοίνωσε Τριάντη η Ηλιούπολη

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Ελεύθερος ο Μπούγιας

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018